Zobrazuji všech 7 výsledků

 • Přítluky Viognier 2020

  169 

  Víno má sytou žlutozelenou barvu s typickými tóny broskví, hrušek a žlutého ovoce. V chuti jemné, hladké s příjemnou dochutí připomínající sušené mango a mandarinky. Moravské zemské víno. Vůně broskve,hrušky, žluté ovoce. Chuť sušené mango ,mandarinky. Doporučujeme k thajské kuchyně.

 • Varietal Viognier 2017

  103 

  Bílé, suché víno z argentinské oblasti San Juan. Ve vůni jsou cítit meruňky a ananas. Pěkná, ovocná chuť s jemnou kyselinou. Vůně pomeranč.květy,zralé meruňky a ananasu. Chuť středně tělnatá s dl. perzist.na patř. Doporučujeme k bílé maso,ryby a zelen.saláty.

 • Viognier 2020

  169 

  Víno má sytou žlutozelenou barvu s typickými tóny broskví, hrušek a žlutého ovoce. V chuti jemné, hladké s příjemnou dochutí připomínající sušené mango a mandarinky. Moravské zemské. Vůně broskve,hrušky, žluté ovoce. Chuť sušené mango ,mandarinky. Doporučujeme k thajské kuchyně.

 • Viognier Late Harvest 2012

  249 

  Sladké dezertní víno z pozdně sbíraných hroznů vhodné jako například aperitiv. Chuť a vůně je lahodná po zralém ovoci. Vůně zralých meruněk. Chuť zralé ovoce, rovnována svěžest/sladkost. Doporučujeme k modré sýry nebo teplý broskvový koláč.

 • Viognier mzv 2020

  169 

  Moravské zemské. Vůně broskve,hrušky, žluté ovoce. Chuť sušené mango ,mandarinky. Doporučujeme k thajské kuchyně.

 • Viognier pozdní sběr 2018

  211 

  Osobitý projev transformovaného peckového ovoce doplňuje v chuti zavařeninové medium žlutomasých švestek s pikantní tříslovinou v dochuti. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní, ovocná. Chuť bohatá, zavařené švestky, lehce pikantní. Doporučujeme k rybí filé s bramborovým pyré, bylinkové sýry.

 • Yarden Viognier 2017

  570 

  100% Viognier z Golanských výšin v prémiové řadě Yarden. Víno je velice silné a intenzivní. V aromatickém profilu můžete najít luční kvítí, tóny citrusů a tropického ovoce. V chuti je mohutné, nesmírně komplexní, s výbornou perzistencí. Víno je Kosher. Košer víno. Vůně bohatá, jemná, luční kvítí, tropické ovoce. Chuť mohutná, široká, strukturovaná, dlouhá. Doporučujeme k tmavé ryby, měkké uzeniny, tmavá drůbež.