Zobrazen 1. – 16. z 24 výsledků

 • Ludmila červená 2017

  197 

  Legendární Ludmila je červené víno z odrůdy Svatovavřinecké. Víno je typicky odrůdové. Barva je tmavě granátová. Ve vůní dominují třešně, černý rybíz a švestková povidla. Ovocnost převládá i v plné chuti s výraznou tříslovinou. Jakostní víno známkové. Vůně svůdně ovocná, srozumitelná, višně, švestky. Chuť plná, harmonická, výrazná tříslovina. Doporučujeme k těstoviny, uzeniny, vepřové maso.

 • Svatovařinecké 2017

  189 

  Příkladné červené víno z odrůdy Svatovavřinecké, která patří k nejpěstovanějším modrým odrůdám u nás. Víno má tmavou barvu a výraznou vůni černých třešní, brusinek, povidel a koření. S intenzitou se setkáme i na patře, kde je víno středně plné s dobře zakomponovanými tříslovinami. Jakostní víno odrůdové. Vůně expresivní, výrazně ovocitá, kořeněná. Chuť střední tělo, strukturované taniny, intenzivn. Doporučujeme k grilované maso a steaky, sýry s bílou plísní.

 • Svatovavřinecké

  89 

  Příjemně pitelné a ovocné červené víno ze Svatovavřineckého. Ideální pro posezení s přáteli či k lehkým úpravám vepřové i hovězího masa. Jakostní víno odrůdové. Vůně po višních, černém rybízu. Chuť sametová, jemná po povidlech. Doporučujeme k ke zvěřině, huse, kachně, vepřovému.

 • Svatovavřinecké

  98 

  Plné a bohaté červené víno z odrůdy Svatovavřinecké. Perfektně doplní zvěřinu, husu, kachnu či sýry. Jakostní víno odrůdové. Vůně ralé višně, švestky a povidla. Chuť plná, kulaté třísloviny. Doporučujeme k zvěřina, husa, kachna, měkké sýry.

 • Svatovavřinecké

  188 

  Tradiční Svatovavřinecké z Žernoseckého vinařství. Aroma je intenzivní s tóny zralého červeného ovoce. Chuť je plná, s ovocnými tóny a strukturovanými taniny. Perfektně doprovodí pečené vepřové či hovězí maso. Jakostní víno odrůdové. Vůně bohatá, ovocná. Chuť intenzivní, plná s ovocnými tóny. Doporučujeme k pečené vepřové a hovězí maso.

 • Svatovavřinecké

  103 

  Srozumitelné červené víno s dominantně ovocným projvem typickým pro odrůdu Svatovavřinecké. Můžete v nm hledat tóny peckového ovoce či švestek s dotekm koření. Plná chuť je oživována výraznější kysleinkou, díky níž víno působí živelně. Jakostní víno odrůdové. Vůně expresivní, primárně ovocitá, dotek koření. Chuť živelná, plná, peckové ovoce, srozumitelná. Doporučujeme k grilované maso, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Svatovavřinecké 0,187l

  34 

  Ovocně-švestková vůně a sametové tóny v chuti charakterizují Svatovavřinecké. Podávejte při teplotě okolo 18°C. Doporučujeme k tmavým masům nebo také ke guláši. Jakostní víno odrůdové. Vůně ovocně-švestková. Chuť mohutný, sametově hladký vjem. Doporučujeme k k tmavému masu, zvěřině, sýrům.

 • Svatovavřinecké 1L

  93 

  Víno odrůdy Svatovavřinecké typické barvy tmavého granátů se vyznačuje velmi výraznou a bohatou vůní zralého červeného ovoce, která přechází až do tónů povidel. Má harmonickou vyváženou chuť, která skvěle doplní bohatší úpravy tmavé drůbeže. Jakostní víno odrůdové. Vůně výrazná, opulentní, zralé ovoce. Chuť vyvážená, kořenitá, povidla. Doporučujeme k pečená husa, srnčí kýta.

 • Svatovavřinecké 1l

  90 

  Víno velmi populární a také nejrozšířenější modré odrůdy u nás se projevuje intenzivní tmavou barvou s fialovými okraji, aromatikou zralého červného ovoce a velmi pěknou strukturovanou tříslovinou. V chuti je hladké, připomíná přezrálé ovoce až marmeládu. Jakostní víno odrůdové. Vůně výrazná, ovocná, višně. Chuť strukturovaná, sametová, povidla. Doporučujeme k hrubé paštiky, kořeněné úpravy masa.

 • Svatovavřinecké 2015

  315 

  Červené víno pochází z šedesátiletých keřů z viniční trati Pod Chlumem. Víno zraje po vykvašení tři měsíce na rmutu, následně rok ve velkém sudu ze slavonského dubu, následně ještě na malém silně vypáleném sudu. Má rubínovou barvu a je plné drobného červeného ovoce. české zemské víno. Vůně ovocná, drobné plody, třešně. Chuť strukturovaná, zralé ovoce, tříslovina. Doporučujeme k zvěřina, silné omáčky.

 • Svatovavřinecké 2017

  117 

  Toto atraktivní Svatovavřinecké z ročníku 2017 se vyznačuje mohutnou vůní po povidlech, sušených švestkách a lékořici. V ústech je čisté, hladké a má dlouhou chuť. Oceníte příchuť po vyzrálých ostružinách, borůvkách i lehkou tříslovinu. Jakostní víno odrůdové. Vůně mohutná, sušené ovoce, povidla. Chuť mohutná, ovocná, ostružiny. Doporučujeme k hovězí maso, zralé sýry.

 • Svatovavřinecké 2017

  315 

  Výrazné plné víno s aromatickými tóny borůvek, černých višní a čokolády. Zaujme Vás svou nádhernou rubínovou barvou a jemnou tříslovinkou. Vulkanické víno z nejvyšší řady Exclusive. české zemské víno. Vůně aromatická, ovocitá, švestky. Chuť borůvky, višně v čokoládě, s jemnou tříslovin. Doporučujeme k zauzené maso, carpaccio, parmská šunka.

 • Svatovavřinecké 2019

  315 

  Unikátní vulkanické víno z 60ti-letých keřů. Výrazné plné víno s jemnými kouřovými tóny. Zaujme Vás svou sytou barvou a jemnou tříslovinou. české zemské víno. Vůně intenzivní, s kouřovímy tóny. Chuť výrazná, plná, s jemnou tříslovinou. Doporučujeme k tmavé maso, zvěřina, vyzrálé sýry.

 • Svatovavřinecké 50l KEG

  3 115 

  Jakostní víno. Chuť chuť s pikantní kyselinkou. Doporučujeme k vhodné ke zvěřině.

 • Svatovavřinecké Gastro

  85 

  Jakostní víno odrůdové. Vůně ovocná připomínající povidla. Chuť harmonická. Doporučujeme k k výraznějším úpravám hovězího i vepřového.

 • Svatovavřinecké kabinet 2019

  109 

  Lehké a osvěžující růžové víno z odrůdy Svatovavřinecké, které Vás na nose pohladí vůní lesních jahod a třešní. Ty přecházejí i do chuti, kde jsou obohaceny o další ovocné tóny jako jsou limetky a žlutý grep. Perfektní víno pro odpolední setkání s přáteli nebo k mořským plodům a těstovinovým salátům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně lesní jahody, třešně, červený pomeranč. Chuť ovocná, citrusové tóny. Doporučujeme k mořské plody, těstovinové saláty.