Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Odyssea Crémant de Bordeaux

  487 

  ODYSSEA Blanc de Blancs dokonale kombinuje lehkost a lahodnost. Krásná jasná a jasná barva se zlatými odlesky. Vůně je jemná, vyznačující se peckovinami, jako je bílá broskev z vinné révy, tóny akácie a čerstvých mandlí. AOC Crémant de Bordeaux. Vůně peckoviny, broskve, mandle. Chuť štavnatá, tóny akácie a čerstvých mandlí. Doporučujeme k k bílému masu nebo rybám, aperitiv.

 • Odyssea Crémant de Bordeaux Blanc 'O' 2020

  358 

  'O' Brut Nature S krásnou jasně zlatou barvou toto víno odhaluje jemnou vůni bílého ovoce a citrusových plodů, stejně jako jemné kořenité tóny. 'O' Brut Nature je velmi příjemně čistý, s jemnými, vzdušnými bublinkami a velkou mineralitou na patře. Ideální jako aperitiv. Skvěle se bude hodit i k mořským plodům, syrovým rybám nebo čerstvému ??kozímu sýru. Zrání v lahvi po dobu 16 měsíců v podzemních vápencových sklepích AOC Crémant de Bordeaux. Vůně vůně bílého ovoce a citrusových plodů. Chuť příjemně čistý, jemný,minerální. Doporučujeme k k mořským plodům, syrovým rybám nebo čerstvém.

 • Semillon pozdní sběr 2020

  211 

  Jakostní víno s přívlastkem.

 • ZNOVÍN Semillon Pozdní sběr 2020

  211 

  Víno a drahokam ptačí říše – ledňáček. Pokud budete mít štěstí, zahlédnete při svých vycházkách přírodou překrásně zbarveného modrooranžového mystického ledňáčka říčního (Alcedo atthis). Ledňáček jako symbol věrnosti, ale i ryzí čistoty vod, symbolizuje i způsob čisté výroby vína. Užijte si Semillon z ročníku 2020, je ohromující od prvního přivonění až do posledního doušku. Jakostní víno s přívlastkem.