Zobrazen 1. – 16. z 83 výsledků

 • Casco Viejo blanco 0,7l

  382 

  Destilát z agáve.

 • Casco Viejo Joven Clasico 0.7l

  436 

  Destilát z agáve.

 • Chardonnay pozdní sběr barrique 2015

  243 

  Víno má barvu lipového květu. Vůně kandovaného ovoce, lipového květu a ananasu. Chuť je svěží, středně dlouhá s tóny pomela a bílého grapefruitu. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně komplexní, kandované ovoce, vanilka. Chuť plná, vrstevnatá, delší. Doporučujeme k ke smetanovým omáčkách.

 • Dobrá Vinice Sauvignon blanc 2016

  500 

  Víno kvasilo a zrálo na kvasnicích v dubových sudech 14 měsíců. Do Vína nebyla přidána žádná aditiva, šlechetné kvasinky apod. Všechny procesy kvašení a zrání vína jsou přirozené, přírodní. Hrozny pocházejí z našich vinic obdělávaných v biorežimu v Národním parku Podyjí. Moravské zemské víno. Vůně čistá, intenzivní, komplexní. Chuť plná, strukturovaná, minerální. Doporučujeme k zralé sýry.

 • Frizzante Sauvignon

  152 

  Víno s obsahem oxidu uhličitého, jenž podporuje ovocnou chuť a svěžest vína. Základem je tiché víno odrůdy Sauvignon, které určuje vůni a chuť. Jemné perlení vzniká ve víně za pomoci technologie sycení vína oxidem uhličitým, přímo při lahvování. Frizzante vychutnávejte jako šumivá vína při teplotě 6-8°C, jež jemně doplní atmosféru letních dnů, buď samotné nebo v míchaných nápojích. Frizzante. Vůně mučenka, angrešt, citrusy. Chuť suché, výraznější bublinky. Doporučujeme k aperitiv, do koktejlů.

 • Gala Sauvignon 2022

  555 

  Světle žlutá barva připomínající slámu a citrónovou kůru s velmi dobrou viskozitou. Svěží vůně s aroma citrusů, grapefruitu a angreštu. Šťavnatá plnější chuť s tóny angreštu, bílých moruší, s minerálním podtónem a dlouhým, jemně kořenitým závěrem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně aroma citrusů, grapefruitu a angreštu. Chuť tóny angreštu, bílých moruší, s minerálním po. Doporučujeme k k velkému množství pokrmů, ideální ale s kozí.

 • Gotberg Sauvignon Pozdní sběr 2019

  244 

  Tento ročník dal vzniknout zajímavému Sauvignonu, který se vyznačuje velmi příjemnou vůní broskvového čaje s lehkou vůní kvetoucího černého bezu. Zráním na lahvi se však tyto vůně budou zvýrazňovat. Chuť je čistá minerální s typickou pikantní kyselinou a dlouhou dochutí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní, odrůdová, černý bez. Chuť harmonická, minerální, živá kyselinka. Doporučujeme k pečená drůbež, čerstvé sýry.

 • Kobylí Sauvignon Jakostní

  104 

  Víno je světlejší žlutozelené barvy, delším zráním přechází do zlaté. Vůně může připomínat kopřivu, ale i plné ovocné tóny černého rybízu a angreštu, později přechází do broskví, nektarinek a melounů. Buketní látky přechází do chuti vína. Jakostní víno odrůdové. Vůně výrazná, odrůdová, černý rybíz. Chuť živá, ovocná, broskve. Doporučujeme k kozí sýry, uzené ryby.

 • Kobylí Sauvignon Pozdní sběr 2017

  169 

  Vůně tohoto Sauvignonu je plná s ovocnými tóny černorybízovými a angreštovými, později přechází do broskví, nektarinek a melounů. Buketní látky přechází do chuti vína. Doporučujeme podávat k uzeným rybám, drůbeži s ovocem, sýrům eidamského typu, kozím a ovčím sýrům. Víno podáváme při teplotě 9 – 10 °C. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně plná, ovocná, angrešt. Chuť svěží, odrůdová, bílá broskev. Doporučujeme k ryby, kozí sýry.

 • Kubík Sauvignon Zemské

  138 

  Zemský Sauvignon z Velkých Bílovic. Odrůdově čisté aroma s tóny angreštu a kopřivy. Na patře zajímavě ovocité s dotekem kořenitosti. Perfektně doplní bylinkové úpravy světlých mas. Moravské zemské víno. Vůně tóny angreštu a květu hluchavky. Chuť bohatá, ovocitá. Doporučujeme k bylinkové úpravy drůbeže.

 • Lahofer Sauvignon Výběr z hroznů 2017

  200 

  Harmonické a plné víno s příjemnou barvou sytě žlutého citronu voní po jostě a černém rybízu s medovým závěrem. V chuti rozeznáte zajímavé minerální podtóny se svěží kyselinkou, cibéby i vyzrálý angrešt s limetkovou až červenogrepovou stopou na konci. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vyzrálý grep, černý rybíz, med. Chuť minerální podtóny, zralý angrešt, citrusy. Doporučujeme k dezerty, zeleninová jídla, kořeněná masa.

 • Mikrosvín Sauvignon Pozdní sběr 2021

  278 

  Víno světlejší zeleno-žluté barvy. Vůně kombinuje ovocné tóny černého rybízu a angreštu spolu s výrazně bylinným projevem rybízových a rajčatových listů. Chuť je šťavnatá, s kousavou minerální kyselinkou. V závěru se projevuje výrazně citrusovou dochutí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně černorybízové listí, angrešt, posečené tráva. Chuť ovocně-herbální, svěží, citrusová kyselnika. Doporučujeme k k předkrmům, těstovinám či kozím sýrům.

 • Mokruša Sauvignon Pozdní sběr 2021

  261 

  Víno má světlou, reduktivní, zelenkavou barvou. Vůně je intenzivní s převažujícími tóny zeleného melounu a bílého rybízu. Chuť je řízná, šťavnatá s projevem zralého angreštu, zelené papriky a lehké minerality. Suché Jakostní víno s přívlaskem. Vůně rybíz, zelený meloun. Chuť zralý angrešt, zelená paprika a lehká mineral. Doporučujeme k předkrmy, chřest, kozí sýry.

 • Moravíno Sauvignon Pozdní sběr 2021

  224 

  Víno světležluté barvy s typickou odrůdovou aromatikou pochází z valtické viniční trati Kačisdorfské pole. Vyznačuje se krásnou živostí, svěžestí a pitivostí. Zaujalo i v Národním Salonu vín, kde pro rok 2021 získalo stříbrnou medaili. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bílé broskve, černý bez. Chuť harmonická, šťavnatá, tropické ovoce. Doporučujeme k pečené ryby, sýry s modrou plísní.

 • První letošní Sauvignon 2022 0,75 l

  89 

  První letošní víno odrůdy Sauvignon z Vinných sklepů Lechovice. Tradice pití prvního vína vychází z dávného zvyku vinařů připíjet si na Svatého Martina poprvé novým, mladistvým, jiskrným vínem. Jakostní víno.

 • Šaldorfský kravák pozdní sběr 2020

  326 

  Jakostní víno s přívlastkem. Vůně angrešt,hluchavka. Chuť hluchavka,rybízové listí,mineralita. Doporučujeme k asijská kuchyně, těstoviny.