Zobrazuji všech 31 výsledků

 • Absinth Absente Aux Plantes D´ Absinthe 0,7l 55%

  746 

  Tento francouzský absinth je připravován infúzí a esencemi absinthe bylin (1,5%), citronového balzámu a mátových lihovin, cukrové třtiny a alkoholu. Jsou přidány i některé aktivní složky z bylin (thujone, fenchone a pinocamphone), které jsou v malých dávkách a splňují předpisy. Vynikající jemná, sladká chuť lékořice, anýzu. V letním parnu Vás Absenthe perfektně osvěží v kombinaci s ledem a vodou. Vůně anyz,bylinky. Chuť výrazná,kořenitá.

 • Absinth Hills 0,05l

  81 

  Rodinná likérka Hill´s Liquere Vám představuje legendární, tajuplný a hříšný nápoj bohémů, umělců a barových povalečů, připravený dle starého rodinného receptu a postupu. Tyto absinthy se zrodily macerací či destilací vybraných bylin včetně pelyňku pravého a pelyňku pontického. Základem všech Hill´s absinthů je pelyněk pravý (Artemisia Absinthium), jehož latinský název se odvozuje od bohyně lovu a plodnosti Artemis. Je zvláštním protikladem, že rostlina, která se až do 20. století užívala jako prostředek způsobující potrat, byla prý pojmenována právě samotnou bohyní plodnosti. Protiklady ovšem doprovázejí i hořký emeraldově zelený nápoj z pelyňku, zvaný Absinth. Miniatura. Vůně anyz,bylinky. Chuť výrazná,kořenitá.

 • Absinth Hills 0,05l

  81 

  Miniatura.

 • Absolut 0,05l

  50 

  Vodka Absolut Blue je klasická vodka s velmi jemnou a bohatou chuít. Tato značka vodky je třetí nejprodávanější na světě. V roce 1879 ji začal vyrábět Švéd Olsen Smith kontinuální destilací a čtyřfázovým filtrovacím procesem. Díky tomuto postupu vzniká jeden z nejčistších destilátů na světě. Kvalita Absolut Blue vodky může směle konkurovat např. Belvedere, Grey Goose či Chopin. Miniatura. Vůně jemná. Chuť hladká ,elegatní.

 • Absolut Blue 0,05l

  58 

  Miniatura.

 • Absolut Blue 0,05l

  50 

  Miniatura.

 • Bacardi carta blanca 0,05l

  48 

  Je to originální lehký rum, vhodný k přípravě míchaných nápojů. Zraje jeden až dva roky v pečlivě vybraných dubových sudech. Po zrání se rum mísí a prochází druhou uhelnou filtrací, aby dosáhl maximální čistoty a charakteristické jemnosti Miniatura. Vůně vanilka, Cukrová třtina, Mandle. Chuť vanilka, Cukrová třtina, Mandle.

 • Baron Hildprandt Zralá Hruška 0,05 40%

  79 

  Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí. Vůně jemná,decentní. Chuť dub, hrušky.

 • Baron Hildprandt Zralá Švestka 0,05

  79 

  Ovocné speciality Baron Hildprandt jsou vyrobeny z kvalitního ovoce z jižních Čech Vůně ovocná, jemná. Chuť vyzrálé švestky, jemná.

 • Baron Hildprandt Zralá Švestka 0,7

  79 

  Ovocné speciality Baron Hildprandt jsou vyrobeny z kvalitního ovoce z jižních Čech Vůně ovocná,jemná. Chuť vyzrálé švestky,jemná.

 • Becherovka 0,05l

  50 

  Becherovka je bezesporu nejznámější a nejoblíbenější český bylinný likér. Vyrábí se z karlovarské vody, kvalitního lihu, přírodního cukru a směsi bylinek a koření. Její plná chuť skvěle vyzní samostatně, ale i jako součást oblíbených koktejlů. Miniatura.

 • Becherovka Lemond 0,05l

  46 

  Becherovka je bezesporu nejznámější a nejoblíbenější český bylinný likér. Vyrábí se z karlovarské vody, kvalitního lihu, přírodního cukru a směsi bylinek a koření. Její plná chuť skvěle vyzní samostatně, ale i jako součást oblíbených koktejlů. Bylinný likér. Vůně bylinky a koření, citrón. Chuť bylinky a koření. Doporučujeme k lemon.

 • Becherovka Lemond 0,05l

  46 

  Miniatura.

 • Berentzen Wild Kirsch 0,05l

  33 

  Miniatura.

 • Campari 0,05l

  55 

  Campari Bitter je alkoholický aperitiv vyráběný na bázi vylouhování hořkých bylin, aromatických rostlin a ovoce v alkoholu a vodě. Má unikátní a nezaměnitelnou červenou barvu a chutná po hořkých bylinách a citrusovém ovoci. Miniatura. Vůně citrusové. Chuť hořké bylinky a citrusové ovoce.

 • Chivas regal 12let 0,05l

  84 

  Miniatura.

 • Dárkové balení 7 x 0,05l

  583 

  Nové dárkové balení krabiček s parciálním tiskem a pevnou vložkou naplněné lahvemi s našimi kvalitními destiláty a likéry. Destiláty (slivovice, jablkovice a meruňkovice) jsou vyrobeny alkoholovým kvašením a destilací daného ovoce a naředěny měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Bierbrand je vyroben alkoholovým kvašením a destilací pivní mladiny a naředěno měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Jablkovice s medovými víčky je vyrobena macerací medových víček od včel chovaných v panenské přírodě na pomezí Třeboňské pánve a Novohradských hor v naší výborné jablkovici. Obsahuje jablkový destilát, mateří kašičku, propolis, pyl, med a je naředěna demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Obsahuje „dietních“ 24 až 27 gramů cukrů v litru destilátu. Typický je jemný zákal. Karlikör s obsahem alkoholu ideálních 28% a cca 140 g na litr. Vyroben macerací chráněné receptury směsi bylin a koření nezvykle v ovocném destilátu. Obsahuje cukr a kulér a je ředěn měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Typický je jemný zákal. Borůvkový likér je vyroben macerací a lisováním lesních borůvek v ovocném destilátu s přidáním meduňky lékařské, vanilkových lusků z Madagaskaru, kyseliny citrónové a doslazeno cukrem. Likér je ředěn demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Typický je jemný zákal. Každá lahev obsahuje minimálně 25 % poctivě vylisované borůvkové šťávy. Dárkový set. Vůně set toho nejlepšího. Chuť jmený destilát.

 • Dárkový set tradiční 4x 0,05l Jelínek

  294 

  4x to nejznámější od Jelínka v mini balení. Dárkové balení obsahuje čtyři láhve-miniatury o objemu 0,05 l: tradiční bílá Slivovice R. JELÍNEK 45% zlatá Slivovice R. JELÍNEK 45% slivovice s medem Bohemia Honey R. JELÍNEK 35% Hruškovice Williams R. JELÍNEK 42% degustační kartička Milý dárek nebo degustační sada k vyzkoušení. Ovocný destilát. Vůně charakteristická ,ovocná. Chuť jemná, hladká.

 • Famous Grouse 0,05l

  47 

  Miniatura.

 • Famous Grouse 0,05l

  48 

  Famous Grouse se vyrábí smícháním několika desítek single malt whisky (mj. Macallan, Highland Park, Tamdhu) s několika značkami grain whisky. Sladové komponenty směsi zrají deset i více let v sudech různého původu. Ve Skotsku samotném nejoblíbenější míchaná whisky. Má tmavě hnědou barvu, jemnou a jen nepatrně rašelinnou chuť se sladkými tóny a příjemným dozníváním na patře. Miniatura. Vůně karamelizovaná jablka, náznaky sušených květů. Chuť sušenky, hustý a krémový slad.

 • Flor de Caňa Centenario 0,05l

  119 

  Komplexní chuť dává rumu Flor de Cana 12y pozvolný proces zrání, které probíhá v sudech z bílého amerického dubu. Nejlepší je čistý. Nikaragua. Vůně černé třešně,. Chuť nugát,koření.

 • Gin Bombay Sapphire 0,05l

  54 

  Gin z Británie.

 • Gin Gordon`s 0,05l

  50 

  Miniatura.

 • Hanácká vodka 0,05l

  38 

  Základ tvoří prostějovská voda, jejíž dokonalá čistota je dána vysokými čistícími vlastnostmi písku a štěrkového podloží. Obsahuje množství pozitivních látek jako je například hořčík, vápník a má jemně alkalický charakter. Křišťálovost a lehká alkaličnost vody, jemnost lihu a důkladná filtrace přes aktivní uhlí dávají vzniknout Hanácké vodce, která se vyznačuje svou čistotou a nenapodobitelnými senzorickými vlastnostmi. Miniatura. Vůně čistá,jemná. Chuť čistá,jemná.

 • Jameson 0,05l

  64 

  Jameson má velmi lehké a příjemné aroma, s trochou vody se uvolňuje vůně medové plástve a sluncem rozpáleného dřeva. Ovšem vůně slibuje mnohem víc, než člověk ve skutečnosti dostane. Nalitý ve sklenici má barvu lipového čaje s medem. Chuťově je Jameson značně plochý a nevýrazný, nasládlá chuť je doprovázena krátkým nahořklým dřevitým dozvukem. Ve vůni i chuti lze vystopovat náznaky sherry. Pije se velmi dobře, má vazký, olejovitý charakter. Miniatura. Vůně bylinná,intezivní. Chuť jemná,lehce kouřová,bylinky.

 • Ron Diplomatico Exclusive Reserva 12YO 0,05l

  102 

  Populární, vysoce kvalitní karibský rum z Venezuely, který patří k těm nejoceňovanějším. Zrání v sudech probíhalo 12 let. V chuti i ve vůni je bohatý, ovocný a zakulacený. Destilát z cukrové třtiny. Vůně jemná, kořenitá. Chuť příchuť karamelu, melasy a čokolády. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Ron Diplomatico Exclusive Reserva 12YO 0,05l

  103 

  Populární, vysoce kvalitní karibský rum z Venezuely, který patří k těm nejoceňovanějším. Zrání v sudech probíhalo 12 let. V chuti i ve vůni je bohatý, ovocný a zakulacený. Destilát z cukrové třtiny. Vůně ovocná, nádech bourbonu. Chuť příchuť karamelu, melasy a čokolády. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Slivovice Stříbrná budík 0,05l

  61 

  Slivovice R. JELÍNEK je výrobek té nejvyšší kvality, vyniká jemnou chutí a přirozenou švestkovou vůní. Více než stodvacetiletá tradice výroby slivovice v rodině Jelínků je opravdovou zárukou kvalitního vjemového prožitku. Jelínkova slivovice se vyrábí trojstupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu. Miniatura. Chuť jemná chuť s přirozenou švestkovou vůní..

 • Slivovice Zlatá budík 0,05l

  65 

  Světově unikátní ovocný destilát z valašských Vizovic. Zlatá slivovice získává svou barvu díky zrání čirého destilátu v dřevěných sudech vyrobených z českého dubu. Tím se mění také její vůně a chuť, které získávají na nových rozměrech a nebývalé jemnosti. Již téměř stoletá tradice výroby zlaté slivovice byla započata v roce 1923 spoluprací s výrobcem prestičních koňaků Denisem Mounié. Slivovice. Vůně čistá, intenzivní, ovocitá. Chuť výrazná, hřejivá, harmonická. Doporučujeme k digestiv.

 • Smirnoff Red 0,05l

  50 

  Miniatura.

 • Vánoční luxusní dárkové balení 5×0,05l

  481 

  Vánoční luxusní dárková balení tzv. klapboxy z tvrdého papíru tloušťky 1,4 mm s ofsetovým barevným tiskem a matnou laminací naplněné lahvemi s naším kvalitním destilátem. Destiláty jsou vyrobeny alkoholovým kvašením a destilací hrušek/švestek/jablek/višní/hrušek Williams a naředěny měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. NECHLADIT, NEMRAZIT! Dárkovy set. Vůně vánoční set toho nejlepšího. Doporučujeme k nechladit, nemrazit.