Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Etter VP Williams hruškovice 0,7l 40%

  1 465 

  Vyrábí se z přírodně zralých hrušek regionu Wallis ve Švýcarsku, které jsou místními považovány za nejvíce aromatické hrušky na světě. Na jednu lahev je nutno použít 11 kg hrušek! Hruškovice zraje nejdříve 1-2 roky v 50 litrových demižonech, následně zrají ty nejlepší destiláty další 2-3 roky v sudech z francouzského dubu. Výsledkem je destilát zlatohnědé barvy s jemným, bohatým a ovocným aroma. Chuť je pak harmonická s tóny vanilky a ovoce. Hrušková pálenka.

 • Fassbind Vieille Cerise 0.7l

  1 347 

  Jemný destilát ze zcela zralého ovoce. Dlouhou dobu zraje v dřevěných sudech. Je vyroben podle tradičního domácího receptu. Vyznačuje se harmonicky dokonalou chutí Třešnová pálenka. Vůně jemná, harmonická, ovocná. Chuť výrazná, plná, sladká.

 • Fassbind Vieille Kirsch 0,7l 40%

  1 347 

  JJemný destilát ze zcela zralého ovoce. Dlouhou dobu zraje v dřevěných sudech. Je vyroben podle tradičního domácího receptu. Vyznačuje se harmonicky dokonalou chutí.Samotné výrobě této skvělé třešňovice předchází velmi pečlivý výběr ovoce. Všechny plody musí být dokonale zralé a bez jakékoliv známky napadení či hniloby.Destilace probíhá velmi pomalu a destilát je poté uložen do dubových sudů, kde zraje 10 – 18 měsíců. Třešnová pálenka. Vůně intenzivní ovocné aroma. Chuť jemné tóny mandlí.

 • Fassbind Vieille poire 0,7l

  1 134 

  Pomalu destilovaná hruškovice zrála v budových sudech a následně v ní byly marinovány sušené hrušky, což zajistilo pálence velmi bohatou, hladkou a jemnou chuť s velmi výrazným plným sladkým ovocným projevem. Hrušková pálenka. Vůně jemná, harmonická, ovocná. Chuť výrazná, plná, sladká.

 • Fassbind Vielle Framboise 0,7l 40%

  1 145 

  Tato stařená pálenka pochází ze zralých malin ze švýcarského regionu Walis. Po dlouhé maceraci jsou destilovány podle přesných tradičních postupů, následně je pálenka uložena minimálně na rok do dubových sudů. Jemná ovocná nasládlá chuť je ještě vylepšena přidáním výtažku sušených malin.