Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Roses Lime Cordial sirup 1l

  169 

  Ovocný sirup s příchutí limetky od tradičního dánského výrobce. Perfektně se hodí na přípravu osvěžujících domácích limonád nebo do rozmanitých míchaných nápojů. Nealko. Vůně ovocná, nasládlá. Chuť citrusová, intenzivní. Doporučujeme k limonády, míchané nápoje.

 • Tranquebar 400th Anniversary 45%

  690 

  Tento gin byl vyroben k oslavě 400 letého výročí spolupráce mezi Dánskem a Indií. Z indického města Tarangambadi se vozí koření, které v ginu tvoří charakteristický chuťový profil. Průtahový destilát. Vůně hřejivá, kořeněná s tóny citrusů. Chuť plná s koriandrem, jalovcem a tóny muškátovéh. Doporučujeme k digestiv.

 • Tranquebar Colonial 45%

  636 

  Elegantní koloniální gin podle rodinné dánské receptury. Koření Tanquebar, které bylo využito k výrobě tohoto ginu, pochází z dánské kolonie v Indii odtud také nese své jméno. Průtahový destilát. Vůně pikantní po exotickém koření. Chuť exotická s tóny pepře, skořice a kardamonu.

 • Tranquebar Royal Danish Navy 52%

  652 

  Tento námořnický gin je vydestilován s přídavkem voňavého koření a bylin jako je jalovec, kůra z citrónu a pomeranče. Zároveň je obohacen o špetku skořice, kardamon a muškátový oříšek pro více exotický nádech. Průtahový destilát. Vůně exotická s tóny skořice, kardamonu. Chuť lesní po jalovci, citrusech. Doporučujeme k digestiv.