Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Bumbu 40% 0,7l

  834 

  Legenda mezi karibskými rumy je vyráběna výhradně řemeslným způsobem a z nejkvalitnějších surovin. Výrobní postup je postavený na původní receptůře ze 16. století. Rum zrál v sudech po bourbonu. Karibský rum. Vůně intenzivní, banán, koření, karamel. Chuť jemná, zakulacená, harmonická. Doporučujeme k digestiv.

 • Bumbu Cream 15% 0,7l

  711 

  Legenda mezi karibskými rumy je vyráběna výhradně řemeslným způsobem a z nejkvalitnějších surovin. Výrobní postup je postavený na původní receptůře ze 16. století. Rum zrál v sudech po bourbonu. Karibský rum.

 • Dark rum Old Pascas 1l 37,5%

  409 

  Destilovaný z cukrové třtiny. Během několikaletého procesu zrání ve starých dubových sudech získává tmavě zlatavou barvu a plnou harmonickou chuť. Karibský rum. Doporučujeme k tmavý rum, který je ideální k mixování.

 • Dos Maderas 5+3 YO

  816 

  Karibský rum Dos Maderas zraje 5 let v dubovém sudu přímo v Karibiku. Následně je převezen do Španělska, kde je po další tři roky ponechán ke zrání v dubovém sudu po sherry. To mu dodává velmi lákavou vůni po zralém ovoci a jemnou, ovocnou chuť s tóny vanilky. Perfektní je do luxusních koktejlů nebo jen tak po skleničce. Vůně atraktivní, ovocná. Chuť jemná, intenzivní, ovocná s tóny vanilky. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.

 • Dos Maderas 5+5yo 40% 0,7l + 2 skleničky

  1 077 

  Vysoce kvalitní karibský rum, u nějž probíhalo zrání ve třech fázích. Nejprve zraje pět let v dubových sudech doma v Karibiku. Následně je převezen do Španělska, kde postupuje dvojí zrání. Ve sklepech Williams & Hubmert zraje tři roky v amerických dubových sudech po sherry z odrůdy Palo Cortado a následně dva roky v sudech po shery z odrůdy Pedro Ximenéz. Díky tomuto procesu vzniká unikátní, velmi harmonický a komplexní rum, který se svou delikátností může měřit s koňaky. Karibský rum. Vůně čistá, harmonická, rozinky, fíky. Chuť jemná, čistá, zakulacená, komplexní. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.

 • Dos Maderas PX 5+5 40% 0,2l

  338 

  Karibský rum zrající 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Následně je převezen do Španělska, kde zraje dalších 5 let – poslední dva roky v sudech po sherry, což mu dodává naprosto nezaměnitelnou vůni po rozinkách a fících i jedinečnou ovocnou chuť s tóny vanilky. Karibský rum. Vůně intenzivní, ovocná. Chuť bohatá, tóny fíků, vanilky, rozinek, zralého. Doporučujeme k digestiv.

 • Goslings black seal 40%

  691 

  Goslings Black Seal rum má bohatou a složitou chuť, cítit v něm vyvážené tóny karamelu a vanilky. Rum s označením Black Seal zrál nejprve v sudech po jemných koňaku a později v sudech po grappě. První mu dodaly chuť, druhé eleganci. Spolu to udělalo hotové divy. Rum. Doporučujeme k caribský rum.

 • Mount Gay Rum XO 0,7l

  1 330 

  Prémiový, komplexní a zakulacený rum z Karibiku, který zrál v sudech po americké whisky, bourbonu z Kentucky i v sudech po francouzském koňaku. Jedná se o jedinečný blend s třistaletou tradicí, který svůj unikátní charakter získává i díky korálovému původu ostrova Barbados. Destilát z cukrové třtiny. Vůně jemná, pečené fíky, slaný karamel. Chuť plná, hebká, zakulacená, bohatá. Doporučujeme k digestiv, k doutníkům.

 • Old Pascas Blanco 1l

  388 

  Destilovaný z cukrové třtiny, na rozdíl od tmavého rumu je křišťálově průzračný, mladý, svěží, lehký a má téměř neutrální příchuť a aroma. Old Pascas White Rum chutná výborně samotný a je rovněž výborným základem pro long-drinks, exotické mixy a rumové koktejly. Karibský rum. Vůně svěží, lehký. Chuť jemný a mírné chuti. Doporučujeme k exotické mixy a rumové koktejly.

 • Plantation 5YO 0,7l

  528 

  Plantation Grande Reserve – celosvětově proslulý rum, který prochází dvojím zráním. Nejprve zraje přímo v tropickém klimatu Barbadosu v sudech po bourbonu, aby se následně přesunul do Francie, kde své zrání dokončuje v malých sudech pod dohledem master blendera. Tato metoda dvojího zrání mu dodává neskutečnou eleganci a komplexnost. Ve vůni můžeme najít tóny zralého tropického ovoce, vanilky, bílých broskví a kokosu. Chuť je komplexní a bohatá, jako první nás pohltí tóny tropického kandovaného ovoce a bourbonské vanilky, v závěru nás čekají tóny čerstvého ovoce a koření. Vůně tropického ovoce a vanilky. Chuť kandovaného ovoce v doprovodu vanilky.