Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Tatratea 17%

  394 

  Tatratea 17 je vyroben z mléčného krému a Tatratea 52% Original. S ohledem na dlouhou tradici přidávání mléka do čaje je toto spojení skvělou kombinací, která zjemňuje chuť a dodává sladký krémový tón. Převažující aroma čerstvé smetany a vanilkového pudinku přechází až do domácí zmrzliny. V dlouhém a bohatém závěru jsou pak jemné tóny sladkého koření. Tatranský čaj. Vůně aroma čerstvé smetany a vanilkového pudinku. Chuť jemné tóny sladkého koření..

 • Tatratea 27% 0,7l

  427 

  Čajový likér obsahující vysoké množství antioxidantů díky přidaným extraktům aronia a acai. Původně americké ovoce aronia má jemně adstringetní chuť, acai pochází z amazonských pralesů a vyznačuje se chutí lesního ovoce s nádechem čokolády. Tatranský čaj. Chuť acai a Aronia.

 • Tatratea 32% – Citrus

  455 

  Likér na bázi kvalitního čaje, který navazuje na letitou tradici ochucování čaje citronem. Extrakty z citrusů, konkrétně citronu a limetky, dávají likéru výraznou svěží citrusovou chuť. Úžasná kombinace kvalitního čaje a výrazného projevu jeho ovocné složky. Tatranský čaj. Chuť milk and Tea Liqueur.

 • Tatratea 37% + 2x sklo

  555 

  Tatratea 37 je obohacen o extrakt z červeného čaje, ibišku a višní, které jsou zdrojem přírodních antioxidantů. Ibišek pochází z tropických částí Asie, vyniká velkými jedlými květy, vhodnými pro přípravu čaje s mírně kyselou chutí a nádhernou rubínovou barvou. Výsledná chuť má tóny sladkých pralinek, creme brulée a rubínového punče s aroma zimního koření a datlového sirupu Tatranský čaj. Vůně aroma zimního koření a datlového sirupu. Chuť tóny sladkých pralinek, creme brulée a rubíno.

 • Tatratea 37% 0,7l

  474 

  Likér s červeným čajem obohacený o extrakty chutných višní, a především jedlé květy ibišku, které jsou velmi vhodné pro přípravu čaje rubínové barvy a mírně kyselé chuti. Likér má nejen lahodnou chuť, ale je i přínosným zdrojem důležitých antioxidantů. Tatranský čaj. Chuť hibiscus a red tea.

 • Tatratea 52% + 2 pohárky

  626 

  Užijte si legendární bylinný likér ze srdce Slovenska v dárkovém balení se 2 stylovými panáky. Tatratea 52% v sobě spojuje prvotřídní černý čaj z Indie, pramenitou horskou vodu, dubové hobliny a přísně tajnou směs tatranských bylinek a koření. . Tatranský čaj.

 • Tatratea 52% 0,7l

  527 

  Unikátní čajovo-bylinný likér vyrobený na přírodní bázi. Je tvořený vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodních extraktů z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité tatranské vody. Tatranský čaj. Vůně kořeněná, herbální. Chuť intenzivní, bohatá, koření, byliny. Doporučujeme k digestiv, míchané nápoje.

 • Tatratea 62%

  584 

  Tatratea 62 je vyroben z čaje a extraktu z lahodných lesních plodů – borůvek, ostružin a lesních jahod, které dodávají nápoji jedinečný nádech a chuť. Tyto tóny jsou doplněné o aroma sladkých květů, levandule, malinových a ostružinových listů. V dlouhém závěru objevíte doteky bobulového ovoce a černého čaje. Tatranský čaj. Vůně aroma sladkých květů, levandule, malin. Chuť lesni ovoce, leavndule,černý čaj.

 • Tatratea 72% 0,7l

  604 

  Tatratea 72 je pro vysoký obsah alkoholu je považován za pravou slovenskou zbojnickou frndžalicu. Je obohacen o extrakty z chinovníku a obsahuje méně cukru, což mu dává titul nejsilnějšího člena rodiny Tatratea. Má silně koncentrované aroma černého čaje a horských rostlin, zanechává dlouhou chuť ovoce. Tatranský čaj. Vůně aroma černého čaje a horských rostlin. Chuť dlouhá chuť ovoce.