Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Dalwhinnie 15let 0,7l

  1 311 

  Luxusní skotská single malt whisky, která zraje 15 let v dubových sudech. Z nesmírně bohatého projevu vyniká dokonalé propojení medovosti a kouřového nádechu. Díky tomu získává tato whisky osobitý šarm, který okouzluje svět již přes 120 let. Obilný destilát. Vůně komplexní, čistá, harmonická. Chuť jemná, ovocná, krémově vanilková, med, kouř. Doporučujeme k digestiv.

 • Glenmorangie Original 10.Y.O.

  1 091 

  Prvotřídní skotská single malt whisky, která díky své výjimečné kvalitě získala nejen obecnou popularitu, ale i mnoho prestižních ocenění. V jemné a komplexní chuti se spojuje medová sladkost s tóny citrusu, mandlí a vanilky. Tato whisky zrála po dobu 10 let v sudech po bourbonu. Obilný destilát. Vůně intenzivní, nádech sušených květů a koření. Chuť hřejivá, plná, nasládlé tony. Doporučujeme k digestiv.

 • Old Pultenney 12y 40%

  823 

  Jemná single malt skotská whiskey z oblasti Highland zrála 12 let v dubových sudech po bourbonu. Lahodná citrusová chuť s tóny medu a kouře je důsledkem dodržení tradičního postupu při výrobě. Obilný destilát. Vůně ovocná s tóny meruňky, karamelu a medu. Chuť komplexní, po citrusech a medu. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.