Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Armagnac Delord 1973 0,7l 40%

  5 258 

  Originální dárek pro oslavence s uvedeným ročníkem 1973 na etiketě! Ročníkový prémiový armagnac vyrobený ze sklizně roku 1973. Po stočení do typických saténových lahví jsou ručně nalepeny etikety a kvalita produktu je potvrzena tradiční rodinnou voskovou pečetí. Pravý destilát. Vůně óny kouře, sušených meruněk a vanilky. Chuť skořice a sušené meruňky.vanilka.

 • Armagnac Delord 1993 0,7l 40%

  2 991 

  Ročníkový Armagnac vyrobený z hroznů sklizně v roce 1993. V krásném, dřevěném boxu, vhodný jako dárek pro všechny milovníky Armagnacu. Ročníkové Armagnacy jsou stočené do lahví, mají ručně dopsané etikety včetně příslušného ročníku. Ročník na etiketě udává rok sklizně a destilace. Tyto vzácné ročníky ukazují nezaměnitelný charakter jednotlivých roků. Získaly mnoho ocenění. Doporučujeme podávat jako digestiv o teplotě 17-18 stupňů v typických tulipánovitých sklenkách Pravý destilát. Vůně tóny kouře, sušených meruněk a vanilky. Chuť dlouhá a vyvážená s tóny sladkého koření, sko.

 • Armagnac Delord fine 0,7l

  612 

  Pravý destilát.

 • Armagnac Delord VSOP 0,7l 40%

  841 

  Pravý destilát.

 • Armagnac Janneau VSOP 0,7l GB

  773 

  Ušlechtilý destilát z chráněné apelace Armagnac je směsí 7 až 14letýh eaux-de-vie. Svou kvalitou tak výrazně přesahuje zákonná minima pro kategorii VSOP, která je 4 roky zrání. Po přivonění Vás čekají delikátní tóny fíků a medu, které přecházejí i do bohaté chuti. Závěr je dlouhý, hluboký s toustovým nádechem. Vinný destilát. Vůně jemná, fíky, med. Chuť strukturovaná, hladká, ovocně kořenitá. Doporučujeme k digestiv.

 • Armagnac Janneau XO 0,7l

  1 387 

  Janneau X.O. Royal je směsí 12 až 25 letých Armagnaců. Hrozny použité na výrobu pocházejí z nejlepších vinic. Po destilaci vzniklé Eaux-de-vie zrají odděleně v limousinských dubových sudech. Jedná se o Armagnac tmavě zlaté barvy s jantarovými odlesky. Je charakteristický svou křišťálovou průhledností. Suchá, ovocná vůně s aroma bobulového ovoce a hřebíčku. Kulatá, plná a harmonická chuť s dlouhým závěrem. Velmi osobitý Armagnac Pravý destilát. Vůně bobulové ovoce a hřebíček. Chuť kulatá, plná, harmonická chuť s dlouhým závěr. Doporučujeme k velmi osobitý Armagnac.