Zobrazen 1. – 16. z 17 výsledků

 • Dornfelder

  211 

  Víno tmavě fialové barvy s výrazně ovocnou vůní a lehkým kořeněným nádechem. V chutí je tělnaté, najdete v ní lesní bobulovité ovoce s tóny po vyzrálých oříšcích. Dochuť je pevná a dlouhá. Jakostní víno odrůdové. Vůně intenzivní, ovocná. Chuť tělnatá, lesní ovoce, vyzrálé oříšky. Doporučujeme k hovězí steak, zvěřina, sýry s bílou plísní.

 • Dornfelder 2020

  218 

  Víno s tmavou až fialovou barvou. Ve vůni odrůdově kořenité, připomínající vyzrálé lesní bobulové ovoce, zejména borůvky. V chuti jemné, vyzrálé, plné s dlouhou dochutí. Jakostní víno.

 • Modrý Portugal

  188 

  Odrůdově typický Modrý Portugal, který vyniká svým ovocným projevem. Ve vůni i chuti můžete najít maliny, švestky, ale i kořenité tóny. Díky své lehkosti je snadno pitelné a skvěle doprovodí masité studené předkrmy, těstoviny či pečenou drůbež. Jakostní víno odrůdové. Vůně ovocná, maliny, švestky, kořenitý nádech. Chuť lehčí, svěží, ovocná. Doporučujeme k studené masité předkrmy, těstoviny, pečená dr.

 • Modrý portugal 2019

  188 

  Víno rubínové barvy s vůní připomínající vyzrálé ovoce. V chuti sametové, plné, výborně pitelné univerzální víno. Jakostní víno s přívlastkem.

 • Müller Thurgau kabinetní 2019

  198 

  Krásné elegantní a lehké víno typické "severočeské" odrůdy Müller Thurgau se vyznačuje krásnou intenzivní aromatikou zralého ovoce, zejména broskví, ale i tropických plodů. Jeho chuť je dlouhá, jemná a příjemně živá. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně elegantní, květnatá, zralé ovoce. Chuť jemná, živá, dlouhá. Doporučujeme k sladkovodní ryby, jemné paštiky.

 • Muller Thurgau pozdní sběr 2020

  247 

  Jakostní víno s přívlastkem.

 • Pinot noir výběr z hroznů 2018

  438 

  100% Rulandské modré z vyhlášeného Žernoseckého vinařství. V jeho elegantním a harmonickém projevu dominují zralé lesní plody, třešně a černý rybíz s dotekem pražených mandlí. V chuti je víno jemné a čisté, s vyváženými tříslovinami. Perfektně doprovodí například pečené vepřové nebo rozmanité paštiky a polotvrdé sýry. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně zralé lesní plody, třešně, mandle. Chuť bohatá, jemná, vyvážené třísloviny. Doporučujeme k pečené vepřové, paštiky, polotvrdé sýry.

 • Rulandské bílé 2019

  204 

  Suché plné víno z Velkých Žernosek z Litoměřické vinařské oblasti se vyznačuje hladkým výrazným tělem, aromatikou medu a zralého ovoce s nádechem chlebovinky, v chuti je harmonické a ohraničuje jej velmi decentní kyselinka. Jakostní víno odrůdové. Vůně plná, medová, hrušky. Chuť harmonická, šťavnatá, příjemná kyselinka. Doporučujeme k drůbež, ryba s máslovou omáčkou.

 • Rulandské bílé pozdní sběr 2019

  305 

  Suché plné víno z Velkých Žernosek z Litoměřické vinařské oblasti se vyznačuje hladkým výrazným tělem, aromatikou medu a zralého ovoce s nádechem chlebovinky, v chuti je harmonické a ohraničuje jej velmi decentní kyselinka. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně plná, medová, chlebovinka. Chuť harmonická, šťavnatá, příjemná kyselinka. Doporučujeme k bohaté úpravy drůbeže, smetanová omáčka.

 • Rulandské bílé pozdní sběr 2020

  321 

  Jakostní víno s přívlastkem.

 • Ryzlinjk rýnský pozdní sběr 2020

  300 

  Jakostní víno s přívlastkem.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr 2019

  305 

  Atraktivní žernosecký Rýňák zlatožluté barvy. Vůně je intenzivní s tóny zralých meruněk a citrusové kůry s jemnou kořenitostí. Chuť je intenzivní a bohatá s dotekem medové vyzrálosti a harmonickou minerální linkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně jemná, kořenitá, citrusy. Chuť intenzivní, harmonická, lehce medová. Doporučujeme k pečená drůbež, sladkovodní ryby.

 • Svatovařinecké rosé 2020

  176 

  Elegantní rosé s lehkou a decentní vůní i chutí, maliny, rybíz a jahody doplněné pikantní kyselinkou a šťavnatostí.Perfektně ladí k lehčím jídlům nebo tvrdým sýrům. Jakostní víno. Vůně maliny, rybíz. Chuť jahody,maliny,jemná kyselinka. Doporučujeme k tvrdé sýry, krutí maso.

 • Svatovavřinecké

  188 

  Tradiční Svatovavřinecké z Žernoseckého vinařství. Aroma je intenzivní s tóny zralého červeného ovoce. Chuť je plná, s ovocnými tóny a strukturovanými taniny. Perfektně doprovodí pečené vepřové či hovězí maso. Jakostní víno odrůdové. Vůně bohatá, ovocná. Chuť intenzivní, plná s ovocnými tóny. Doporučujeme k pečené vepřové a hovězí maso.

 • Svatovavřinecké Rosé kabinetní 2019

  171 

  Elegantní rosé s lehkou a decentní vůní i chutí, připomínající červené bobule jako jsou maliny, rybíz a jahody doplněné pikantní kyselinkou a šťavnatostí.Perfektně ladí k lehčím jídlům nebo tvrdým sýrům. Kabinetní víno s přívlastkem. Vůně jahody, rybíz, maliny. Chuť šťavnatá, pěkná kyselinka. Doporučujeme k saláty, peritiv, tvrdé sýry.

 • Tramín červený pozdní sběr 2019

  291 

  Elegantní a odrůdově typický Tramín z Žernoseckého vinařství potěší každého milovníka této odrůdy. Celkový projev je kořenitý a ovocno-květinový, chuť je dlouhá a intenzivní. Velmi zábavné víno, které skvěle doplní rozmanité pokrmy z ryb nebo drůbeže, ale i tvrdé a polotvrdé zrající sýry. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kořeněná, ovocitá, odrůdová, intenzivní. Chuť elegantní, komplexní, minerální, dlouhá. Doporučujeme k ryby, drůbež, tvrdé a polotvrdé sýry.