Zobrazuji všech 11 výsledků

 • Cuvéé Pinot 2015

  89 

  Plné červené víno, které po vykvašení leželo 3 měsíce na slupkách. Okouzlí vás svou výraznou aromatikou. české zemské víno. Vůně elegantní, lesní ovoce. Chuť plná, harmonická, s dobrou strukturou. Doporučujeme k zvěřina, sýry s bílou plísní.

 • Muškát moravský

  132 

  Vynikající suché bílé víno s příjemným ovocně-kořenitým aromatem. české zemské víno. Vůně ovocně-kořenitá, svěží. Chuť svěží, lehká, ovocná s muškátovým závěrem. Doporučujeme k jemné paštiky.

 • Solaris 2020

  191 

  Vulkanické víno plné žluté barvy se zlatými slunečními odlesky. Vyznačuje se výraznou medovou vůní s tóny nektarinek a zralých broskví. Gastronomicky skvěle doplňuje vyzrálé sýry, zejména s modrou plísní. české zemské víno. Vůně ovocná, nektarinky, med. Chuť jemná, sladká, minerální. Doporučujeme k sýry s modrou plísní, dezerty.

 • subCOLLE Arome

  89 

  Tramín červený doladěný Pinotem Gris a Pinotem Blanc. Víno s vyváženou, podmanivou harmonií tramínového aromatu, příjemnou kyselinkou a malým zbytkem cukru. české zemské víno. Vůně expresivní, elegantní, kořenitá. Chuť harmonická, pikantní, dlouhá. Doporučujeme k masité a kořeněné pokrmy.

 • SubCOLLE Grei

  89 

  Pinot Gris doladěný Tramínem červeným a Sauvignonem. Víno s úžasnou vůní šeďáku, kde byla plnost chuti podpořena ležením na jemných kalech po dobu osmi měsíců. Vůně intenzivní, bohatá, ovocná. Chuť plná, šťavnatá, pikantní kyselinka. Doporučujeme k pečená drůbež, vepřové maso, zrající sýry.

 • subCOLLE M+M

  89 

  Výrazně minerální víno z padesátiletých keřů Müller Thurgau z Chlumčanské vinice kombinované se svěží moravskou müllerkou s pikantní ovocnou vůní. Poslední sběr před vyklučením Chlumčanské vinice. české zemské víno. Vůně ovocná, minerální, elegantní. Chuť ovocná, pikantní, minerální. Doporučujeme k zeleninové saláty a drůbeží maso.

 • subCOLLE Provocateur

  89 

  Pinot Blanc doladěný Sauvignonem. Víno s jemnou, lehce citrusovou vůní, které leželo pět měsíců na jemných kalech. V chuti jemný, skrytý nádech taninu. české zemské víno. Vůně elegantní, citrusová, nádech dřeva. Chuť plná, komplexní, harmonická. Doporučujeme k zauzené rybí pokrmy, drůbeží masa.

 • subCOLLE Ryzlink

  89 

  Ryzlink rýnský doladěný odrůdou Müller Thurgau. Víno s ovocnou vůní s nádechem lipového květu, citrusu a rozkvetlé louky. Pikantní kyselinka. české zemské víno. Vůně ovocná, lipový květ, rozkvetlá louka. Chuť komplexní, jemná, pikantní kyselinka v závěru. Doporučujeme k mořské a sladkovodní ryby, zrající sýry.

 • subColle Sauvigna

  89 

  Cuvée Sauvignon, Pinot Gris, Pinot Blanc a Tramín červený. Šťavnaté čisté víno v chuti s vyváženou kyselinkou. Vynikající víno z řady Premium. české zemské víno. Vůně čistá, komplexní, elegantní. Chuť plná, vrstevnatá s pikantní kyselinkou. Doporučujeme k okrmy z vepřového masa.

 • Svatovavřinecké 2015

  315 

  Červené víno pochází z šedesátiletých keřů z viniční trati Pod Chlumem. Víno zraje po vykvašení tři měsíce na rmutu, následně rok ve velkém sudu ze slavonského dubu, následně ještě na malém silně vypáleném sudu. Má rubínovou barvu a je plné drobného červeného ovoce. české zemské víno. Vůně ovocná, drobné plody, třešně. Chuť strukturovaná, zralé ovoce, tříslovina. Doporučujeme k zvěřina, silné omáčky.

 • Svatovavřinecké 2017

  315 

  Výrazné plné víno s aromatickými tóny borůvek, černých višní a čokolády. Zaujme Vás svou nádhernou rubínovou barvou a jemnou tříslovinkou. Vulkanické víno z nejvyšší řady Exclusive. české zemské víno. Vůně aromatická, ovocitá, švestky. Chuť borůvky, višně v čokoládě, s jemnou tříslovin. Doporučujeme k zauzené maso, carpaccio, parmská šunka.