Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Gin Mintis Amarena 0,7l 41,8%

  712 

  Neberte život tak vážně a vychutnejte si italské Amarena třešně z městečka Pecetto spolu s ručně sbíraným divokým jalovcem, troškou máty z Pancalieri a dalšími místními bylinkami. Italské třešně Amarena přinášejí hravou, nasládlou vůni s chutí kandovaných třešní, čerstvé máty a jalovce, která potěší Vaše smysly. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v koktejlu Gimlet. Mintis Amarena se stal vítězem na světové designové soutěži WorldStar design awards 2022 v kategorii nápojů. Gin. Vůně jalovec, koriandr,kandované třešně, čerstvá m. Chuť pomerančová kůra a další byliny.

 • Gin Mintis Clementina 0,7l 41,8%

  712 

  Relaxujte s unikátní chutí šťavnatých italských mandarinek klementinek, divokým, ručně sbíraným italským jalovcem a trochou máty z Pancalieri spolu s dalšími italskými bylinkami. Mintis Clementina Vám přináší aroma zralých mandarinek s nádechem svěží máty a dotekem jalovce. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v italském koktejlu Negroni. Mintis Clementina se stal vítězem na světové designové soutěži WorldStar design awards 2022 v kategorii nápojů. Gin. Vůně jalovec, koriandr,mandarinka, čerstvá máta.

 • Gin Mintis Originale 0,7l 41,8%

  712 

  Máta z Pancalieri, ručně sbíraný divoký jalovec, citrusy a lokální bylinky z podhůří italských Alp jsou perfektním osvěžením po náročném dni. Mintis Originale Vám přináší chuť plnou čerstvé máty a šťavnatých citrusů s dlouhým bylinkovo-jalovcovým koncem. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v koktejlu Gin fizz. Mintis Gin Originale vyhrál prestižní ocenění na World Gin Awards 2022 – „Nejlepší italský signature botanical gin“ a zároveň se stal vítězem ve světové designové soutěži WorldStar design awards 2022 v kategorii nápojů.¨ Gin. Vůně jalovec, koriandr, máta, Alpské byliny. Chuť pepř, pomerančová kůra a další byliny.

 • Gin Mintis Ribesa 0,7l 41,8%

  712 

  Nechte se unést oceněným ginem s výraznou a podmanivou vůní zralého černého rybízu spolu s divokým jalovcem, piemontskými bylinami a lehkým dotekem té nejlepší máty z Pancalieri. Mintis Ribesa přináší vůni černorybízového sorbetu s mátou a jalovcem spolu s kořenitou a plnou chutí s dlouhým ovocným koncem. Nejlépe si ho vychutnáte s kvalitním tonikem nebo v koktejlu Bramble. Mintis Gin Ribesa vyhrál prestižní ocenění na World Gin Awards 2022 – „Nejlepší italský ochucený gin“ a zároveň se stal vítězem na světové designové soutěži WorldStar design awards 2022 v kategorii nápojů. Gin. Vůně jalovec, koriandr, rybíz, čerstvá máta.