Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Royal oporto 10YO

  793 

  Víno díky zrání ztrácí originální rudou barvu a získává velmi delikátní jantarový nádech, který je pro Tawny typický. Tato desetiletá směs má výraznou vůni, prezentuje se živostí a svěžestí, s tóny sušeného ovoce. Jedná se o velmi komplexní, elegantní a sametové víno. DOP. Vůně výrazná,svěžestí, s tóny sušeného ovoce. Chuť komplexní, elegantní a sametové víno. Doporučujeme k sladké dezerty.

 • Royal Oporto 20YO + Sklo 0,75l

  1 473 

  Plné zralé víno jantarové barvy zrálo minimálně dvacet let v sudech, což mu předalo velmi bohatou paletu komplexní vůně i chuti. Jeho projev je dospělý, plný zralého ovoce, marmelády a použitého dřeva. DOP. Vůně zralá, sametová, sladká. Chuť komplexní, kořenitá, ořechy, vanilka. Doporučujeme k dezerty s čokoládou a chilli.

 • Royal Oporto Colheita 1976

  4 613 

  Dezertní víno jantarové barvy, které pochází z vyjímečného ročníku 1976. Ve vůni je jemné, komplexní. Dominují tóny sušeného ovoce a oříšků. Chuť je kulatá, harmonická, nesmírně vstevnatá a dlouhá. Víno bylo před lahvováním filtrováno a není potřeba je dekantovat. DOP. Vůně komplexní, harmonická, sušené ovoce. Chuť plná, vrstevnatá, perzistentní. Doporučujeme k čokoládové a karamelové dezerty, digestiv.

 • Royal Oporto Tawny

  347 

  DOP. Vůně příjemná a plná. Chuť zralá chuť kombinováná jemností. Doporučujeme k k dezertům či jako aperitiv.

 • Royal Oporto White

  347 

  DOP. Vůně bohatě ovocná. Chuť dobře vyvážená. Doporučujeme k jako aperitiv,k paštice z husích jater.