Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Olmeca Altos Plata tquilla 38% 0,7l

  621 

  Olmeca Altos je 100% tequila z agáve je zrozena z unikátního spojení mezi mezinárodně proslulými britskými barmany Henry Besantem a Dre Massem a olmeckým mistrem destilace Jesusem Hernandezem. Olmeca Altos se vyrábí tradičním způsobem v Los Altos of Jalisco 2104 metrů nad mořem a následně se destiluje v malých měděných destilačních přístrojích. Chuť této vynikající tequily je nasládlá s příchutí citrónu a vařeného agáve. Destilát z agáve. Vůně s lehkým citrusovým aroma. Chuť příjemná a dlouhotrvající. Doporučujeme k koktejly,na ledu.

 • Olmeca Gold tequila 1l

  629 

  Olmeca je výběrová mexická tequila vysoké kvality, která obsahuje nejméně 51 % destilátu z modré agave a vyrábí se ve státě Jalisco. Tequila zlatavé barvy s citrusovou chutí a jemným nasládlým koncem. Chuť je sladká, jemně medová s kouřovým dotekem černého pepře. Destilát z agáve.

 • Olmeca Silver tequila 1l

  621 

  Olmeca Silver je výběrová mexická tequila vysoké kvality, která obsahuje nejméně 51 % destilátu z modré agave odrůdy Weber, vyrábí se ve státě Jalisco. Je průzračně čistá a má čerstvou ovocnou chuť modré agáve Destilát z agáve. Vůně agave, bylinky, pepř, dřevo, ovoce, kouř. Chuť hořce-sladká, tráva, agave bylinky, květiny,.