Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Cesare Borgia 0,7

  174 
 • Hanácká vodka 37,5% 1l

  248 

  Hanácká vodka je křišťálově čistá vodka vyrobená v nejstarší evropské palírně. Balení 1l je ideální pro každou párty. Vůně jmená. Chuť jemná čistá.

 • Stará Myslivecká Reserve 0,7l

  315 

  Tradiční český žitný destilát z Palírny U Zeleného stromu, jež byla založena v roce 1518. Stará myslivecká Reserva je destilát, který zraje celkem 4 roky v sudech z bílého dubu – nejprve 3 roky samotný, poslední rok se k němu pak přidává tajná směs sušeného ovoce, která mu dodává zcela specifický charakter. Výsledný nápoj se podobá whisky, na patře můžeme rozeznat znatelné sladce-kořeněné sušené ovoce s nádechem dubu. Popíjet ji můžete samotnou nebo v rozličných míchaných nápojích. Obilný destilát. Vůně intenzivní, kořeněná. Chuť nasládlá, tóny sušeného ovoce a koření. Doporučujeme k digestiv.

 • Vodka 42 Granette 1l 42%

  363 

  Mimořádně silná, ale přitom velmi jemná, perfektně čistá vodka, která je filtrovaná přes speciální filtrační kolonu. Takřka pětimetrovým filtračním válcem protéká VODKA 42 rychlostí pouhých dvou litrů za minutu, aby mělo aktivní uhlí dostatek času k zachycení veškerých nežádoucích příměsí. Trpělivost a nekompromisní přístup se GRANETTE jako obvykle vyplatili – zákazníci si rádi a ochotně zvykají na skvělou vodku v ryze českém podání. Její parametry jsou srovnatelné se špičkou světové konkurence. Vůně jemná,plná. Chuť hladká,čistá.