Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Odyssea Cadillac Cotes De Bordeaux 2020

  613 

  Cadillac Cotes de Bordeaux Jedná výjmečné víno. Ja vhodné k archivaci. Jasně fialová barva, vůně je svěží a komplexní, chuť je chutná, minerální a živá. Toto víno bylo lahvováno 28. dubna 2022. Limitovaná série : vyrobeno 3 500 lahví 75cl Zrání : Ve francouzských dubových sudech po dobu 16 měsíců AOC. Vůně svěží a komplexní,ovocné. Chuť plná,komplaxní ,dlouhy závěr. Doporučujeme k tmava masa, plnější omáčky..

 • Odyssea Crémant de Bordeaux

  487 

  ODYSSEA Blanc de Blancs dokonale kombinuje lehkost a lahodnost. Krásná jasná a jasná barva se zlatými odlesky. Vůně je jemná, vyznačující se peckovinami, jako je bílá broskev z vinné révy, tóny akácie a čerstvých mandlí. AOC Crémant de Bordeaux. Vůně peckoviny, broskve, mandle. Chuť štavnatá, tóny akácie a čerstvých mandlí. Doporučujeme k k bílému masu nebo rybám, aperitiv.

 • Odyssea Crémant de Bordeaux Blanc 'O' 2020

  358 

  'O' Brut Nature S krásnou jasně zlatou barvou toto víno odhaluje jemnou vůni bílého ovoce a citrusových plodů, stejně jako jemné kořenité tóny. 'O' Brut Nature je velmi příjemně čistý, s jemnými, vzdušnými bublinkami a velkou mineralitou na patře. Ideální jako aperitiv. Skvěle se bude hodit i k mořským plodům, syrovým rybám nebo čerstvému ??kozímu sýru. Zrání v lahvi po dobu 16 měsíců v podzemních vápencových sklepích AOC Crémant de Bordeaux. Vůně vůně bílého ovoce a citrusových plodů. Chuť příjemně čistý, jemný,minerální. Doporučujeme k k mořským plodům, syrovým rybám nebo čerstvém.