Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Nemiroff De Lux bold Orange 40% 0,7l

  317 

  Nemiroff se na Ukrajině vyrábí přes 150 let. Vodka Nemiroff Delux Bold Orange navazuje na původní recepturu. Výroba je založena na přírodních surovinách, čisté vodě a prvotřídním alkoholu. Díky vysokému tlaku, teplotě a několikanásobné filtraci je Nemiroff prémiovým pitím, které si může dopřát každý. Vodka. Vůně pomerančová štáva. Chuť pomeranče,jemná.

 • Nemiroff De Lux Honey Pepper 40% 0,7l

  317 

  Ukrajinská vodka Nemiroff Honey Pepper De Luxe je prémiový alkohol. Kombinace chilli papričky, přírodního medu, směsi koření a bylinek dodává této vodce bohatou hlubokou chuť. Filtruje se 11 krát. Vodka. Vůně kořenitá,jemná. Chuť med, chilli papričky,.

 • Zástupný symbol

  Nemiroff de luxe Barrel aged 40% 1l

  491 

  Mysleli jste si, že 5× destilovaná vodka je dostatečně jemná? Tak to jste ještě neměli tu čest s ukrajinskou Nemiroff De Luxe, která je destilovaná 11×. Prémiová, silná a jemňoučká jako samet. Vodka.

 • Nemiroff original 40% 0,7l

  250 

  Nemiroff Originál je ukrajinská vodka připravovaná podle staré receptury s přídavkem medu a kořeněného kmínu. Vyznačuje se originální chutí a vůní. Doporučujeme ji podávat vychlazenou k vydatným pokrmům, zároveň se výborně hodí i jako součást koktejlů. Podle jedné z verzí začala výroba vodky na Ukrajině v době Záporožské Siče, tedy někdy na začátku 16. století. Postupem času se do tohoto destilátu přidalo koření a bylinky, což vedlo k výslednému lahodnému produktu, který je v současné době oblíbený a oceňovaný po celém světě. Vodka. Vůně jemná,plná. Chuť jemná plná.

 • Nemiroff vodka Honey Pepper 40% 1l

  312 

  Ukrajinská vodka Nemiroff Honey Pepper je vyrobena podle 600-letého receptu. Obsahuje vyváženou směs bylinek, přírodního medu a koření. Pikantnost příznivě kontrastuje s jemnými medovými akcenty, přičemž od prvního doušku vytváří výbušnou vlnu bohaté chuti a zanechává v ústech jemný závěr. Při výrobě se používají pouze prvotřídní suroviny. Vodka. Vůně směsi koření a bylin. Chuť med, chilli papričky,.