Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Torres 10 Imperial Brandy 0,7l

  469 

  Torres Gran Reserva je španělská brandy zrající po dobu deseti let v malých sudech z amerického dubu. Barva je okouzlující a elegantní. Potěší výrazným květinovým aroma s tóny skořice a vanilky. Chuť je bohatá a intenzivní s tóny sušeného ovoce a koření. Vůně intenzivní, květinovo-kořeněná. Chuť bohatá, tóny sušeného ovoce a koření.

 • Torres 15 Yo Imperial Brandy

  771 

  Španělská brandy Torres se vyrábí z tradičních vinných odrůd Xarel-lo, Parellada a Macabeo. Zrání v dubových sudech zajišťuje výjimečnou kombinaci chutí a vůní po sušeném ovoci a koření. Chuť je jemná a harmonická s dlouhým závěrem. Brandy je vhodná k okamžité konzumaci, ale také k několikaleté archivaci.

 • Torres 20yo Superior Brandy 40% 0,7l

  1 226 

  Španělská brandy se vyrábí z hroznů Parellada, jejíž kvalitu zajišťuje horské klima oblasti Penedés. Tento lahodný mok zraje 20 let v dubových sudech, díky kterým získavá tmavě jantarovou barvu a plnou, hřejivou vůni sušeného ovoce. Chutná po ovoci a koření a zanechává lahodný dlouhý závěr. Díky elegantní karafě potěší i jako dárek.

 • Torres 5.Imperial Brandy 0,7l

  411 

  Torres Solera je pětileté španělské brandy. Vyznačuje se tmavě jantarovou barvou, hloubkou a teplou vůní se stopami sušeného ovoce a koření. Toto brandy bujné a sametové, na patře s dlouhotrvající chutí. Má krásnou topasovou barvu s jemnými odlesky starého zlata. V jeho hlubokém a bohatém aroma nacházíme vůni sušeného ovoce, listů ořešáku a orientálního koření, je intenzivní, koncentrované a sametové chuti.