Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Martell Cordon bleu 0,7l

  3 421 

  Pravý destilát.

 • Martell Cordon bleu 0,7l

  3 421 

  Slavný Martell Cordon Bleu vznikl v roce 1912. Vyzývavá jemná ovocná vůně se stopou kouře a uhlazená změkčující chuť je přesně to, proč se během své téměř stoleté existence stal legendou. Jeho unikátní láhev, která zůstává stejná od doby jeho vzniku, z něj navíc dělá klasiku, určenou pro opravdové vyznavače špičkových koňaků. Je to více jak 25letý koňak s osobitým charakterem určený pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho výjimečné kvality. Pravý destilát. Vůně ovocná,jemná. Chuť kouřová,nasládla.

 • Martell VS fine cognac + 2 skla

  904 

  Vynikající koňak nabízející typické ovocné aroma. Základ pro tento vynikající koňak tvoří pouze hrozny sklízené v oblastech regionu Cognac a to Grand a Petite Champagne.

 • Martell VS single distillery 0,7l

  657 

  Prvotřídní koňak single distillery vyhlášené značky Martell kombinující jemnost s ovocností. Aroma je bohaté, čisté a zakončené ovocnou svěžestí. Je vynikajícím závěrem po dobrém jídle i ideálním základem do míchaných nápojů. Vinný destilát. Vůně bohatá, ovocná, subtilní, dřevitá. Chuť kořeněná, komplexní, strukturovaná. Doporučujeme k digestiv.

 • Martell VSOP + 2 skla

  1 367 
 • Martell VSOP 0,7l

  1 084 

  Pravý destilát.

 • Martell VSOP 0,7l

  1 084 

  Hebký, sametově jemný VSOP Po dlouhém odpočinku v sudech z francouzského dubu má zlatavě jantarovou barvu a příjemně hořkokyselou vůni limetek, lékořice, kdoulí, rozinek a švestek, kterým dělají společnost noty dubového dřeva a typická oříškovost koňaků Martell. V ústech je příjemně ovocný, kulatý a plný, s dokonale dlouhým závěrem. Vychutnejte si ho samotný, ale i jako součást míchaných drinků. Pravý destilát. Vůně limetky, lékořice, kdoule, rozinky a švestky. Chuť ovocný, kulatý a plný, s dokonale dlouhým záv. Doporučujeme k samotný, ale i jako součást míchaných drinků..

 • Martell XO 0,7l

  3 971 

  Luxusní cognac od proslulého výrobce Martell, jehož historie sahá až do roku 1715. Tento cognac krásné mahagonovo-bronzové barvy je ve svém projevu neskutečně bohatý a elegantní. Vůně je kořenitá a lehce pikantní s tóny sladkého sušeného ovoce. Chuť je harmonická, jemná a zakulacená s tóny zralého ovoce a dotekem oříšků. Perfektní cognac pro opravdové znalce. Díky originální krabičce potěší i jako krásný dárek. Vůně bohatá, lehce pikantní, sušené ovoce. Chuť elegantní, hebká, zakulacená, ovocná.