Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Grappa Moscato Marcati 0,7l

  390 

  Legendární italský destilát z matolin hroznů, který vyniká svou jemností a intenzivním aroma po ovoci a květinách. Destilát z matolin. Vůně čistá, aromatická, ovocitá, květinová. Chuť jemná, zakulacená, intenzivní. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.

 • Grappa Riserva Double Magnum 3l

  1 811 

  Jemná a hladká grappa s příjemnou aromatikou vznikla destilací z pečlivě vybíraných matolin. Zrání v sudech probíhalo po dobu minimálně 18 měsíců. Double Magnum láhev o objemu 3l je opatřena praktickým kohoutkovým uzávěrem, díky kterému bez problému naservírujete požadované množství. Potěší jako krásný dárek nebo dokonale poslouží k občerstvení Vašich hostů na oslavě. Vůně jemná, výrazná, bohatá. Chuť intenzivní, vrstevnatá, přijemně zakulacená. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa Riserva Marcati 0,7l

  456 

  Zlatavá grappa se slaměnými odlesky a čistou jiskrou. Vůně je intenzivní s jemným nádechem ušlechtilého dřeva a koření. V chuti plná, s bohatou paletou dřevnatých tónů a jemným projevem. Tato grappa zrála 18 měsíců v barikových sudech, což podtrhuje její eleganci a komplexnost. Ovocný destilát. Vůně intenzivní, dřevo a koření. Chuť jemná, bohatá, dřevnaté tóny. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa Riserva Segni di Luce 1,5l

  832 

  Jemná a aromatická grappa z pečlivě vybíraných matolin. Zrání v sudech probíhalo nejméně 18 měsíců. Destilát z matolin. Vůně čistá, vrstevnatá, harmonická. Chuť intenzivní, jemná, přijemně kulatá a hřejivá. Doporučujeme k digestiv.