Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Drambuie The Isle of Skye

  757 

  Světoznámý likér Drambuie, jehož tajnou recepturu po desetiletí opatruje jen a pouze rodina MacKinnonů, která podle ní připravuje tento likér již od roku 1909. Drambuie je směsí dvou druhů whisky – sladové a obilné. Směs použitých sladových whisky (kterou tvoří až 30 druhů různých single malt whisky) je z většiny ve stáří 14-17 let. Oba druhy whisky zrály v sudech po bourbonu. Unikátní chuť i vůni tomuto likéru přidávají například šafrán, muškátový oříšek nebo skotský vřesový med. Vůně intenzivní, medovo-kořeněná. Chuť bohatá, kořeněné tóny. Doporučujeme k digestiv.

 • Luxardo Limoncello 27% 0,7l

  352 

  Citrusový likér, s nímž můžete popustit uzdu své fantazii a vytvářet různorodé, osvěžující koktejly. Vynikající je například v kombinaci s víny Prosecco, větvičkou tymiánu a borůvkami. Díky svému citrusovému charakteru nabízí osvěžení pro letní dny. Ovocný likér. Vůně osvěžující, citrusová. Chuť svěží, citrusová, sladká. Doporučujeme k do koktejlů, se šumivými víny.

 • Maraschino Luxardo 0.7l 32%

  438 

  Maraschino je jedním z mála likérů na světě, který se získává destilací. Díky tomu získává pravou chuť z marasca višňí pěstovaných výhradně v Luxardo. Destilát se nechá zrát po dobu dvou let ve finských dřevěných sudech a pak se ředí a doslazuje. Vůně intenzivní aroma. Chuť jemná, ale ostrá. Doporučujeme k digestiv, můžete ho míchat s tonikem.