Zobrazuji všech 7 výsledků

 • Gala Chardonnay Hermes 2021

  577 

  Hermes je označení pro nejvyšší řadu bílých vín z našeho vinařství (podle vinice Hermesdorfen). Pro vína řady Hermes vybíráme hrozny z těch nejlepších poloh. Vína zrají na nových nebo starších dubových a akátových sudech a v průběhu zrání je 10 měsíců mícháme na jemných kvasničních kalech. Po nalahvování necháváme víno zrát několik měsíců v lahvích. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně čistá a intenzivní, s tóny sladkého koření, v. Chuť plná, šťavnatá, s příjemnou kyselinou. Doporučujeme k k vepřovému masu, jemným sýrům i těstovinám.

 • Gala Cuvée Chardonnay/Pinot Gris Pozdní sběr 2020

  357 

  Zajímavá kombinace z vinic Hermesdorfen (Perná) a Pod Pálavou (Bavory). Gastronomicky doprovodí ústřice, mořské plody s bylinkami, pečenou tresku, ryby a smetanové omáčky. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně tóny bílých květů a žlutého melounu. Chuť plná, ovocná s výraznou mineralitou a svěží k. Doporučujeme k ústřice, mořské plody s bylinkami, pečená tre.

 • Gala Cuvée Pálava 2021

  405 

  Toto suché víno má zlatožlutou barvu se zelenkavými odlesky a dobrou viskozitou. Víno s čistou a ovocnou vůní s tóny zralého žlutého peckovitého ovoce a citrusů, svěží šťavnatou kyselinou a dlouhým závěrem Jakostní víno s přívlasktem. Vůně tóny zralého žlutého peckovitého ovoce. Chuť svěží šťavnatou kyselinou a dlouhým závěrem. Doporučujeme k asijská kuchyně,dezert.

 • Gala Pinot Noir/Merlot Bergrus 2020

  620 

  Bergrus je označení pro nejvyšší řadu červených vín z našeho vinařství (podle stejnojmenné vinice). Pro vína řady Bergrus vybíráme hrozny z těch nejlepších poloh. Vína zrají 12 měsíců na nových nebo starších dubových sudech. Po nalahvování necháváme víno zrát několik měsíců v lahvích. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vocná vůně s aroma peckovitého ovoce, čokolád. Chuť středně plná a kořenitá chuť podpořená jemnou. Doporučujeme k dobře doprovodí kohouta na víně, drobnou zvěř.

 • Gala Ryzlink vlašský 2021

  386 

  Svěží ovocná vůně připomínající hrušky a tropické ovoce. Chuť navazuje na vůni. Výsledkem je příjemná kombinace kyseliny a ovocných tónů. Líbivé víno pro každý den. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně hrušky a tropické ovoce. Chuť kombinace kyseliny a ovocných tónů.. Doporučujeme k světlá grilvoana masa, tvrdý sýr.

 • Gala Ryzlink vlašský Hermes Pozdní sběr 2019

  463 

  Ryzlink vlašský Hermes je čiré průzračné víno zelenožluté barvy s velmi dobrou viskozitou. Vůně je čistá, ovocná, nasládlá, s tóny tropického ovoce a s nádechem karamelu a vanilky. Chuť je plná, vyvážená s příjemnou mineralitou Zrání 10 měsíců v nových dubových sudech a 1 rok v použitých barikových sudech Jakostvní víno s přívlastkem. Vůně čistá, ovocná, nasládlá. Chuť plná, vyvážená s příjemnou mineralitou. Doporučujeme k rybí pokrmy, grilovaná zelenina.

 • Gala Sauvignon 2022

  555 

  Světle žlutá barva připomínající slámu a citrónovou kůru s velmi dobrou viskozitou. Svěží vůně s aroma citrusů, grapefruitu a angreštu. Šťavnatá plnější chuť s tóny angreštu, bílých moruší, s minerálním podtónem a dlouhým, jemně kořenitým závěrem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně aroma citrusů, grapefruitu a angreštu. Chuť tóny angreštu, bílých moruší, s minerálním po. Doporučujeme k k velkému množství pokrmů, ideální ale s kozí.