Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Zástupný symbol

  Elyssia Gran Cuvée Brut – dárkové balení

  329 

  V barvě je tato cava slámově žlutá se zelenkavým odstínem, čistá a jasná s jemným, živým perlením. Ve vůni je patrné příjemné, elegantní aroma akátových květů s lehce medovými tóny na pozadí dotek zralého ovoce (ananas, broskev a jablka). Chuť je zpočátku měkká a přitažlivá, po chvíli se otevírá do ovocných tónů zralého ovoce (ananas, broskev a jablko) a v kombinaci se svěží kyselinkou se rozvíjí do dlouhého vyváženého závěru.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Asti DOCG

  249 

  Freixenet Asti DOCG je lahodně sladké šumivé víno, vyráběné v nejprestižnější vinařské oblasti v Itálii, Piemonte. Víno je jedinečné, jemné a elegantní, především díky jedinečnému způsobu výroby vína a jeho odrůdovému charakteru. Ideální šumivé víno pro vaše nejlepší sladké chvíle. Po sklizni hroznů Moscato se mošt za studena přivádí do teploty blížící se 20 °C a začíná alkoholové kvašení za použití vybraných kvasinek. Když alkohol dosáhne hodnot blízkých 5,5 %, začíná fáze dokvašování. Následně je kvašení přerušeno ochlazením a po sérii zrání se začíná stáčet do lahví za podmínek absolutní teploty a mikrobiologické sterility. Tímto způsobem si Freixenet Asti DOCG zachovává všechny vlastnosti a především chuť hroznů Moscato bianco.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Carta Nevada Medium Dry

  209 

  Freixenet Carta Nevada Semi Seco má zelenkavou barvu se zlatavými odlesky a jemným, dlouhotrvajícím perlením. Ve vůni je výrazná s tóny zralého exotického ovoce s podtónem pomela. Chuť této cavy je bohatá, vyvážená a svěží s optimálním poměrem kyselin a zbytkového cukru. Ve sklepě zraje 10-15 měsíců.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Cordon Negro Brut

  209 

  Freixenet Cordon Negro Brut je cava světle zlatavé barvy se zelenkavými odlesky a jemným, dlouhotrvajícím perlením. Expresivní vůně připomíná tropické ovoce s lehkým dotykem citrusové kůry. Chuť je vyzývavá, středně plná, ve které převládá tropické ovoce podpořené atraktivní kyselinkou. Tato cava zraje ve sklepě 12-18 měsíců.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Cordon Negro Brut se dvěma skleničkami – dárkové balení

  399 

  -2146826246

 • Zástupný symbol

  Freixenet Cordon Rosado extra dry

  209 

  Freixenet Rosé má jasně růžovou barvu jahodových tónů se středně intenzivním perlením, jeho nádherné vůně je dosaženo díky nízkým teplotám kvašení (15 až 17 °C). Ty umožňují zachovat primární aromata hroznů. Chuť vína je svěží a lehká, měkká a přitažlivá, typická pro červené plody.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Italian Rosé extra dry

  279 

  Barva tohoto vína je jemně lososová. Jeho vůně je intenzivní připomínající drobné červené ovoce – jahody, maliny a červený rybíz. Chuť je elegantní s dobrým poměrem zbytkového cukru a kyselin, ve které převládá chuť červeného ovoce. Perlení vína je bohaté.

 • Zástupný symbol

  Freixenet Prosecco DOC extra dry

  279 

  Víno má ušlechtilou barvu bílého zlata. Jeho vůně je expresivní s převládajícími tóny zeleného jablka, tropického ovoce s podtónem citrusů. Jeho chuť je vyvážená, ovocného charakteru s příjemnou svěží kyselinou, která připomíná chuť jablka a citrusů. Závěr je lehký a svěží. Víno vyniká intenzivním, elegantním perlením.