Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Dehesa Almarina Garnacha Tintorera Syrah Maceration 2022

  137 

  Mladé červené víno z našich organických suchých vinic Garnacha Tintorera a Syrah, pěstovaných v nadmořské výšce 900 m. nadmořské výšce na naší farmě Dehesa el Carrascal. DO. Vůně ovocná, svěží vůně s tóny lékořice, jahod. Chuť jemné na patře, s vyváženou kyselinkou. Doporučujeme k k zelenině, těstovinám, rýži, rybám a dezertů.

 • Dehesa Almarina Rosado Bobal 2022

  137 

  Narůžovělá barva střední vrstvy s fialovými odstíny. Odrůdová vůně zralého ovoce s citrusovými a tropickými tóny. Na patře je svěží a vyvážené, s lehkým závěrem, kde je dochuť výrazná a velmi ovocná. Vůně zralého ovoce s citrusovými a tropickými tóny. Chuť svěží a vyvážené, s lehkým závěrem. Doporučujeme k k předkrmům, salátům a lehkým jídlům, těstovi.

 • Dehesa Almarina Verdejo 2022

  137 

  Zelenožlutá barva. Odrůdová ovocná vůně s citrusovými a tropickými tóny. Na patře je kyselé, osvěžující, vyvážené a na patře jiskřivé, s velmi lehkým měkkým závěrem. Víno velmi snadno srozumitelné pro mladé lidi a nové konzumenty. Vůně ovocná s citrusovými a tropickými tóny. Chuť svěží, vyvážená a svěží chuť s lehkým měkkým. Doporučujeme k doporučujeme k mořským plodům, rybám, zelenin.