Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Courvoisier VS 0,7l

  883 

  Koňak legendárního francouzského domu Courvoisier stojí na špičkových vinných destilátech z vinařských oblastí Fins Bois a Petit Champagne, které zrály v dubových sudech 3 až 7 let. Pravý destilát. Vůně ovocná,květinová. Chuť jemná hladka.

 • Courvoisier VS GB 0,7l

  855 

  Prestižní francouzský koňak proslulé značky Courvoisier, jejíž historie sahá až do roku 1828. V této konkrétní lahvi najdete blend několika různých koňaků ve stáří 3 až 7 let. Výrazné aroma zralého a sušeného ovoce přechází v jemnou a krásně vyváženou chuť, ve které opět nalezneme tóny ovoce i jarních květů doplněné dotekem dubu. Vůně bohatá, zralé a sušené ovoce.

 • Courvoisier VSOP GiftBox 0,7l

  1 261 

  Luxusní a celosvětově proslulý francouzský cognac, jehož historie sahá až do roku 1809. Na jeho unikátním a vysoce komplexním projevu se podílí ruční výroba, až 12 let dlouhé zrání ve francouzských dubových sudech a práce master blenderů s mnohaletými zkušenostmi. Courvoisier VSOP je ve své vůni ovocno-květinový s tóny zralých broskví, pražených mandlí a jasmínu. V harmonické a bohaté chuti můžeme najít tóny dubového dřeva, vanilky, koření a pražených oříšků. Potěší jen tak po skleničce či v luxusních cognakových koktejlech. Díky originální krabičce udělá radost i jako krásný dárek. Vůně ovocno-květinová, zralé broskve, pražené mand. Chuť harmonická, bohatá, vanilka, koření. Doporučujeme k jen tak po skleničce, luxusní koktejly.

 • Courvoisier XO 0,7l Gift box

  3 547 

  Prémiová směs koňaků v kategorii XO, jejichž průměrné stáří je 20-35 let. Historie značky Courvoisier sahá až do roku 1800. Intenzivní, aromatický koňak, se sametovou texturou a chutí, se stopou pomeranče, meruňky a hrušky. Bohaté aroma plné čokolády a vanilky. Tajemství chuti Courvoisier je ve dvojnásobné tradiční destilaci. Doporučujeme konzumovat čistý. Pravý destilát. Vůně intenzivní, aromatický koňak, se sametovou te. Chuť pomeranč, meruňky a hrušky,aroma plné čokolád. Doporučujeme k doporučujeme konzumovat čistý..

 • Courvoisier XO Ultime 0,7l Gift box

  2 149 

  Pravý destilát.