Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Gardera Bordeaux Blanc Sec 2022 BIO

  259 

  Bledě zlatá barva s brilantními odlesky, vůně je výbušná, najdeme tóny nejprve poznamenané exotickým ovocem, pak tóny kdoule doplňují buket. Chuť je bohatá, živá a velmi dlouhá. Zrání- Částečně ve francouzských dubových sudech a v kádích po dobu jednoho roku. AOC. Vůně exotické ovoce, kdoule. Chuť ovocné, štavnaté, příjemný závěr. Doporučujeme k k předkrmům z uzenin, rybám nebo pokrmům z mě.

 • Gardera Bordeaux Rosé 2022 BIO

  242 

  Organické Bordeaux Rosé Růžový odstín s hlubokým pláštěm. Aroma červeného ovoce, angrešt a lesní jahody, Lehké, ale kulaté patro se svěžím závěrem. AOC. Vůně červené ovoce,lesní plody. Chuť štavnaté,ovocné ,dlouhý závěr. Doporučujeme k aperitiv,mořské plody.

 • Gardera Bordeaux Superieur Rouge 2019 BIO

  259 

  Víno je v Bio kvalitě Terroir : Hliněná štěrková plošina na vápencové skále a strmém svahu Zrání : 12 měsíců ve francouzských sudech. Tmavý odstín se sytou barvou. Tóny rybízu a kandovaného červeného ovoce. Pocit v ústech je hladký a pražené tóny dodávají komplexnosti vína. Velmi pěkná délka. AOC. Vůně tóny rybízu a kandovaného červeného ovoce. Chuť hladký a pražené tóny.dlouhý závěr. Doporučujeme k tmavá masa, tvrdý sýr.