Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Marsan Bordeaux Blanc 2022

  227 

  Uchvatné bílé víno z oblasti Bordeaux Zrání : Na jemných kalech v nerezových kádích a 50 % v sudech po dobu 6 měsíců Barva má mírné zelené odlesky. Silná vůně s tóny citrusů a bílého ovoce v kombinaci s kouřovými doteky. Upřímná a minerální chuť, hutná, s ovocem a živostí. AOC. Vůně tóny citrusů a bílého ovoce v kombinaci s kou. Chuť minerální chuť, hutná, s ovocem a živostí. Doporučujeme k kozí-ovčí sýr. chřest,jemné omáčky.

 • Marsan Bordeaux Rosé 2022

  209 

  Krásná světle růžová barva, květinová vůně s tóny grapefruitu a drobného červeného ovoce. Hodí se jako aperitiv se saláty, grilovaným masem nebo sezónním ovocem. AOC. Vůně květinová vůně s tóny grapefruitu a drobného. Chuť štavnatá, grepová,živá. Doporučujeme k se saláty, grilovaným masem nebo sezónním ovo.

 • Marsan Cadillac Cotes De Bordeaux 2019

  275 

  Bohaté víno z oblasti Bordeaux. Podloží jílovito-štěrkové svahy. 12 měsíců v sudech z francouzského dubu Intenzivní rubínově červená. Silná vůně kombinující tóny červených bobulí, koření a pražené kávy. Hutné, harmonické víno. Krásná délka v ústech.
  Jako doprovod ke grilovanému červenému masu a k talířům se zrajícím sýrem. AOC. Vůně tóny červených bobulí, koření a pražené kávy. Chuť ovocné,kořenité,plná dochuť. Doporučujeme k ke grilovanému červenému masu a k talířům se.

 • Marsan Premieres Cotes De Bordeaux Blanc 2018

  227 

  Uchvatné bílé víno z oblasti Bordeaux Lehce zlatavě žluté víno s tóny mandarinky a bílých květů. Chuť je vyvážená a zachovává si dostatek svěžesti a minerality. AOC. Vůně tóny mandarinky a bílých květů. Chuť minerální chuť, hutná, s ovocem a živostí. Doporučujeme k asijská kuchyně, dezerty, vhodné jako aperiti.