Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Bushmills 0,7l

  446 

  Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a křišťálově průzračné vody. Je jedinečnou kombinací nejlepších sladových a obilných whiskey Irska. Irská whisky.

 • Bushmills 1l

  612 

  Základem výroby Bushmills Original je trojnásobná destilace v měděných kotlích za použití toho nejlepšího irského ječmene a křišťálově průzračné vody. Je jedinečnou kombinací nejlepších sladových a obilných whiskey Irska. Dozrává po několik let v ručně vyrobených dubových sudech tak, aby získal svou nezaměnitelnou jemnost, vůni a kvalitu známou po celém světě. Irská whisky.

 • Bushmills 1l +2 sklenice

  569 

  Irská whisky.

 • Bushmills Black Bush + 2 Skleničky

  657 

  Whisky zraje dlouhou dobu ve vybraných Oloroso sudech, díky čemuž je její chuť tak komplexní a lahodná. Dopřejte si legendární whisky čistou anebo na ledu a jen si vychutnejte její bohatý ovocný nádech. Irská whisky.

 • Bushmills Black Bush 0,7l

  531 

  Bushmills Black Bush Black Bush je skutečnou legendou mezi whiskey. Tajemství úspěchu je v důkladném výběru sladové whiskey, která zraje v pečlivě vybraných Oloroso sudech po sherry a smíchání s lahodnou obilnou whiskey. Black Bush tak má stejně záhadnou chuť jako své jméno. Irská whisky. Vůně s výrazným buketem se sladovými a ořechovými. Chuť sladká, kořeněná a komplexní.

 • Bushmills single malt 10let 0,7l

  663 

  Bushmills je nejstarší licencovanou irskou palírnou. Whiskey se zde vyrábí s vysokým podílem sladového ječmene, trojitou destilací v měděných kotlíkových destilačních zařízeních. Jednosladová whiskey Bushmills 10 Y.O. byla třikrát destilována za použití 100% ječného sladu. Minimálně 10 let zrála převážně v sudech po bourbonu a získala tak nezaměnitelný nádech medu, vanilky a mléčné čokolády. Vůně ovocná,banány. Chuť tóny mléčné čokolády, medu a vanilky. Doporučujeme k jen tak, na ledu, nebo ji zkuste namrazit.