Zobrazuji všech 11 výsledků

 • Božkov Republica Exclusive 0,7l

  377 

  První republika je obdobím noblesy a elegance, poctivosti a hrdosti na řemeslný fortel a um, kterým jsme proslulí. Božkov republica exclusive je oslavou těchto prvorepublikových hodnot. Vůně intenzivní, karamelová. Chuť plná a nasládlá. Doporučujeme k digestiv.

 • Božkov republica Honey

  361 

  Karibské nasládlé rumy z nichž některé zrály až 8 let, pro které jsou typické tóny vanilky a sušeného ovoce a oříšků, dodávají společně se včelím medem poctivému rumovému likéru nezapomenutelnou a příjemně sladkou vůni a chuť včelího medu. Rumový likér Božkov Republica Honey si nejlépe vychutnáte s přáteli samotný při pokojové teplotě nebo v kombinaci s citronovou limonádou a na ledu. Rum. Vůně tóny vanilky a sušeného ovoce a oříšků. Chuť chuť včelího medu.

 • Božkov Republica Reserva 0,7l

  505 

  Prémiový rum Božkov Republica Reserva je rum vyrobený spojením šesti různých karibských rumů, které zrají až 12 let v dubových sudech. Jedná se o luxusní alternativu k tradičnímu rumu Božkov, která potěší všechny milovníky karibských rumů. Vůně exotického ovoce s jemností cukrové třtiny a. Chuť karamel, ořechy, čokoládové pralinky, exotick. Doporučujeme k na ledu.

 • Božkov Republica White 0,7l 38%

  343 

  Republica Exclusive White je rum, v němž se elegantně zrcadlí prvorepubliková řemeslná tradice. Vůně po vanilce, karamelu, kandovaném ovoci a bohatá, nasládlá chuť Rum. Vůně vůně po vanilce, karamelu, kandovaném ovoci. Chuť vanilka také stopy ananasu a meruňky.

 • Božkov Republika Exclusive 0,5l + 2 skleničky

  441 

  První třtinový rum z Božkova v sobě spojuje pečlivě vybrané rumy o stáří až 8 let ze čtyř zemí Karibiku – Nikaragui, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky. Díky navýsost příznivé ceně a příjemně sladké chuti s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků se z téhle záležitosti brzy stal hit večírků. A přesně tam se Božkov Republica Exclusive hodí parádně. Namíchejte si poctivé Cuba Libre a bavte se s přáteli. !Salud! Vůně vanilka, Ořechy, Sušené ovoce. Chuť vanilka, Ořechy, Sušené ovoce. Doporučujeme k cuba Libre.

 • Božkov Švestka 1l

  215 

  Švestkový likér od tradičního výrobce Božkov. Vůně i chuť jsou krásně čisté, ovocné s tóny švestek a lehkou natrpklostí. Ovocná pálenka. Vůně švestková, jemná. Chuť jemná, plná.

 • Božkov Švestka 1l 15%

  215 

  Švestkový likér od tradičního výrobce Božkov. Vůně i chuť jsou krásně čisté, ovocné s tóny švestek a lehkou natrpklostí. Ovocná pálenka. Vůně švestková, jemná. Chuť jemná, plná.

 • Republica Exclusive 0,7l 38%

  377 

  První republika je obdobím noblesy a elegance, poctivosti a hrdosti na řemeslný fortel a um, kterým jsme proslulí. Božkov republica exclusive je oslavou těchto prvorepublikových hodnot. Rum. Vůně intenzivní, karamelová. Chuť plná a nasládlá. Doporučujeme k digestiv.

 • Republica Reserva 0,7l 40%

  505 

  Prémiový rum Božkov Republica Reserva je rum vyrobený spojením šesti různých karibských rumů, které zrají až 12 let v dubových sudech. Jedná se o luxusní alternativu k tradičnímu rumu Božkov, která potěší všechny milovníky karibských rumů. Rum. Vůně exotického ovoce s jemností cukrové třtiny a. Chuť karamel, ořechy, čokoládové pralinky, exotick. Doporučujeme k na ledu.

 • Republika exclusive 0,5l + 2 skleničky

  441 

  První třtinový rum z Božkova v sobě spojuje pečlivě vybrané rumy o stáří až 8 let ze čtyř zemí Karibiku – Nikaragui, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamajky. Díky navýsost příznivé ceně a příjemně sladké chuti s tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků se z téhle záležitosti brzy stal hit večírků. A přesně tam se Božkov Republica Exclusive hodí parádně. Namíchejte si poctivé Cuba Libre a bavte se s přáteli. !Salud! Rum. Vůně vanilka, Ořechy, Sušené ovoce. Chuť vanilka, Ořechy, Sušené ovoce. Doporučujeme k cuba Libre.

 • Švestka 1l

  215 

  Švestkový likér od tradičního výrobce Božkov. Vůně i chuť jsou krásně čisté, ovocné s tóny švestek a lehkou natrpklostí. Vůně švestková,jemná. Chuť jemná plná.