Zobrazuji všech 13 výsledků

 • Borůvkový likér 0,5l 28%

  518 

  Vyrobeno macerací a lisováním lesních borůvek v ovocném destilátu s přidáním meduňky lékařské, vanilkových lusků z Madagaskaru, kyseliny citrónové a doslazeno cukrem. Likér je ředěn demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Typický je jemný zákal. Likér. Vůně lesní ovoce. Chuť jemná,borůvky,hladká.

 • Hruškovice 0,5l 47%

  490 

  Odrůdový destilát z pečlivě vybraných a tříděných hrušek vykvašený s pomocí ušlechtilých kvasinek. Díky pečlivé destilaci mistra destilatéra yvniká typicky jemnou a lehce kořenitou hruškovou chutí s dokonalým přírodním hruškovým aroma. Opravdový skvost bez jakékoli senzorické chyby… hruška se vším všudy. Hruškovice. Vůně jemná ovocná. Chuť kořeněná chuť s lehkým hruškovým aroma.

 • Jablkovice 47% 0,5 l

  453 

  Klasickou českou jablkovici dovedli v lihovaru Anton Kaapl téměř k dokonalosti. Kvas z vyzrálých a sladkých jablek od ovocnáře z oblasti jihočeských Lhenic destilovaný mistrem destilatérem s citem pro požadovanou vůni a chuť po jablíčkách dává neskutečně jemnou a lahodnou jablkovici, mnohými upřednostňovanou před ostatními pálenkami. Jablkovice. Chuť jemná ,charakterová.

 • Karllikor 0,5l 28%

  352 

  Vyrobeno macerací směsi bylin a koření v ovocném destilátu. Obsahuje rovněž cukr a kulér. Likér je ředěn měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Typický je jemný zákal Likér. Vůně kořenitá. Chuť směs bylin a koření nezvykle v ovocném destil.

 • Luxusní dárkové balení 1×0,5l Hruškovice + 2 skleničky

  1 239 

  Destilát je vyroben alkoholovým kvašením a destilací hrušek a naředěn měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. NECHLADIT, NEMRAZIT! Dárkový set. Doporučujeme k dárkový set.

 • Luxusní dárkové balení 1×0,5l Slivovice + 2 skleničky

  1 239 

  Destilát je vyroben alkoholovým kvašením a destilací švestek a naředěn měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. NECHLADIT, NEMRAZIT! Dárkový set. Doporučujeme k dárkový set.

 • Luxusní dárkové balení 1×0,5l Višňovice + 2 skleničky

  1 239 

  Destilát je vyroben alkoholovým kvašením a destilací višní a naředěn měkkou demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. NECHLADIT, NEMRAZIT! Dárkový set. Doporučujeme k dárkový set.

 • Luxusní dárkové balení 3×0,2l

  906 

  Slivovice – jemný destilát s ovocnou, sladkou chutí a lehkým aroma po švestkách, které se zráním v nerezových nádržích stává kulatější a podmanivější. Jablkovice – vyrobená z jablíček z jihočeských Lhenic, jemná a lahodná chuť. Hruškovice – jemná a lehce kořeněná hrušková chuť s lehkým hruškovým aroma, z pečlivě vybraných a tříděných hrušek Xenia. Dárkový set. Doporučujeme k dárkový set.

 • Luxusní dárkové balení 5×0,05l

  453 

  Slivovice – podmanivá, s ovocnou, sladkou chutí a lehkým aroma po švestkách. Jablkovice – lahodná, vyrobená z jablíček z jihočeských Lhenic. Hruškovice – jemná a lehce kořeněná hrušková chuť s lehkým hruškovým aroma, z pečlivě vybraných a tříděných hrušek Xenia. Williams – plně intenzivní tóny hrušky Williams, rázný nástup a velmi dlouhá dochuť. Višňovice – jeden z nejjemnějších destilátů, intenzivní lehká vůně a jemná chuť. Dárkový set. Doporučujeme k dárkový set.

 • MERUŇKOVICE 47% 0,5 l

  527 

  Oblíbený destilát z pečlivě vybraných meruněk. Suchá, trpká a zároveň sladká chuť s hořkomandlovým podtónem. Naloženo záměrně s peckou. Díky správně vedené vícestupňové destilaci mistra destilatéra má meruňkovice charakteristickou jemnou chuť , typickou pro naše destiláty, s intenzivním meruňkovým aroma. Nechtěli jsme navoněnou líbivku. Kdo má rád grappu, bude spokojen… intenzivní meruňkové potěšení. Meruňkovice. Vůně meruňkly,pecky. Chuť jemná ,hladká.

 • Slivovice 47% 0.5l

  481 

  Citlivost mistra destilatéra a moderní technologie dává výrazně jemný destilát s ovocnou, sladkou chutí a lehkým aroma po švestkách, které se zráním v nerezových nádržích stává kulatější a podmanivější. Slivovice. Vůně aroma po švestkách. Chuť ovocnou, sladkou chutí.

 • VIŠŇOVICE 47% 0,5L

  499 

  Lihovar Anton Kaapl vznikl v roce 2018 v jihočeských Jílovicích. Jeho vstup mezi lihovarnickou konkurenci v roce 2019 byl z počátku nesmělý, nicméně už během prvních pár měsíců dokázal nasbírat cenné medaile z mezinárodních soutěží a zřetelně tak dát najevo, že je připraven zařadit se ke špičkám tohoto oboru Višnovice. Vůně jemná. Chuť ovocná, hladká.

 • Williams 47% 0,5 l

  499 

  Díky ušlechtilému speciálnímu postupu kvašení a opatrné destilaci mistra destilatéra jsou do pálenky přeneseny typické, plně intenzivní tóny hrušky Williams s jemností vlastní destilátům Antona Kaapla. Williamska má rázný nástup a vyznačuje se velmi, velmi dlouhou dochutí. Hruškovice. Vůně typické, jemné, plně intenzivní tóny hrušky W. Chuť rázný nástup a vyznačuje se velmi, velmi dlou.