Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Cabernet sauvignon pozdní sběr 2020

  191 

  Cabernet Sauvignon s typickou granátovou barvou. V aromatickém profilu vína můžete najít příjemnou kombinaci rybízu, ostružin, zelené papriky a čokolády. V chuti je víno taktéž ovocné čokoládové a typická kyselina je krásně doplněna jemným tříslem. Víno doporučujeme podávat k hovězím líčkům na červeném víně. Jakostní víno s přívlastkem.

 • Ryzlink vlašský 2020

  151 

  Ryzlink vlašský s krásnou zelenkavou barvou. V aromatickém profilu vína najdete příjemnou kombinaci lipového květu, zeleného jablka a čerstvě rozkvetlé louky. V chuti je víno krásně svěží, dlouhé a lehce minerální. Víno se skvěle hodí jako příjemné osvěžení v horkých letních dnech. Jakostní víno. Vůně lipový květ, tropické ovoce. Chuť minerální, ovocné. Doporučujeme k slané pochutiny, chlebíčky.

 • Sauvignon kabinentí 2020

  161 

  Díky studené maceraci je barva vína krásně zelenkavá. V intenzivní vůni najdete zajímavou kombinaci černého rybízu, kopřiv, angreštu a jemnou „paprikovost“. Ve svěží chuti s pikantní kyselinou krásně vyniká černý rybíz, kopřiva a typická mineralita pro terroir vinice Nad Nesytem. Jakostní víno s přívlastkem.

 • Veltlínské zelené pozdní sběr 2020

  161 

  „Veltlín“ s typickou zelenkavou barvou. V komplexní vůni vás jistě mile překvapí kombinace bílého ovoce, čerstvě rozkvetlé louky a jemné kořenitosti. Chuť je díky delší maceraci krásně plná, ovocná, svěží a lehce minerální. Doporučujeme víno podávat k lehkým pokrmům z kuřecího masa nebo jen tak během dlouhých letních večerů. Jakostní víno s přívlastkem.