Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Godet Trinity 0,6l

  1 527 

  Výborná volba pro všechny, kdo chtějí proniknout do kouzla koňaku. Kombinace tří kategorií (VS, VSOP a XO) koňaků od renomovaného výrobce, jehož vznik se datuje do 16. století. Trinity Vám za dostupnou cenu umožňuje jejich porovnání. Vinný destilát.

 • Sudlička tradičně dárkové balení Ořechovka + Kmínka + Punč 3

  776 

  Degustační set tradičních likérů z rodinného lihovaru Sudlička. Výhodné balení pro všechny milovníky tuzemské tradice. V setu najdete produkty s nepopiratelnou tradicí a zaslouženým místem mezi těmi nejtradičnějšími tuzemskými destiláty. Ořechovka 30% 0,2 l – Vynikající přírodní likér vyrobený z nezralých plodů ořešáku v kombinaci s jedinečným mixem bylin. Sudličkova Ořechovka se stala Regionální potravinou Pardubického kraje! Kmínka 37,5% 0,2 l – Naše kmínka je vyráběna za studena, macerací kvalitního kmínu, a tím má plnou chuť a vůni po českém kmínu. Vychutnejte si ji samostatně anebo jako digestiv po dobrém jídle. Punč 21% 0,2 l – Základem našeho vynikajícího punče je výtečné červené víno z Dunajovických kopců u Pálavy. Náš punč příjemně zahřeje během studených večerů. Ořechový, kmínový, vinný likér. Vůně jemná, nasládlá. Chuť zakulacená. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.

 • Sudličkovy destiláty dárkové balení Slivovice + Meruňkovice

  926 

  Degustační set vybraných destilátů z rodinného lihovaru Sudlička. Výhodná nabídka a skvělý dárek. Set obsahuje Slivovice 50% 0,2 l – Skvělá pálenka vyrobená z kvalitních zralých švestek, které po sklizni procházejí pečlivým tříděním. Meruňkovice 43% 0,2 l – Jemný destilát z voňavých a šťavnatých meruněk pěstovaných v sadech u Velkých Pavlovic. Hruškovice 50% 0,2 l – Vynikající pálenka z těch nejlepších hrušek pěstovaných v Polabské nížině. Ovocný destilát. Vůně jemná, čistá. Chuť čistá, zakulacená, po zralém ovoci. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.