Zobrazuji všechny 2 výsledky

 • Beraní rohy

  Beraní rohy, 120g, Marmelády s příběhem

  79 

  HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

  Chuťově vyladěné beraní rohy jsou skvělým doplněk k paštikám a terinkám, kde příjemně doplní a osvěží jejich chuť. Paštiky a beraní rohy můžete kombinovat třeba i se svěžími bílými víny, ale samozřejmě většina z vás si pochutná na kombinaci s víny červenými zkuste třeba Bordeaux nebo vína z Riojy. Jako dárek určitě potěší k vínu nejednoho muže.  

  Beraní rohy Beraní nebo kozí rohy (říká se jim různě) jsou naložené feferony ve sladkokyselém nálevu. Oblíbená klasika, pokud upřednostňujete paprikovou chuť místo pálivé.

  Složení: feferony, voda, cukr, sůl, ocet kvasný lihový, koření, olej slunečnicový

  Energetická hodnota na 100g: 159 kJ/38 kcal

  Při výrobě absolutně eliminujeme jakákoliv chemická aditiva, barviva a konzervanty  

 • Pesto sušená rajčata s kešu oříšky

  Pesto sušená rajčata s kešu oříšky, 180g, Marmelády s příběhem

  179 

  HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

  Chuť je skvělá, kombinuje charakteristickou chuť sušených rajčat s kešu oříšky a je s nimi v perfektní rovnováze v chuti. Příjemná šťavnatost rajčat a bohatá chuť kešu oříšků. Parádní je i jako dárek pro milovníky vaření a italské kuchyně – bude se skvěle hodit s červeným vínem z Toskánska – zkuste třeba náš oblíbený Toskánský Cletus s 50% podílem Merlotu a 50% odrůdy Sangiovese, nebo víny odrůdy Barbera třeba z vinařství La Bollina z Piemonte.  

  Pesto sušená rajčata

  Na slunci sušená rajčata mají intenzivní plnou chuť. Hodí se do salátů, do těstovin nebo pomazánek. Náramně se hodí i k sýru při skleničce dobrého vína. Olej, ve kterém jsou rajčátka naložena, můžete využít jako základ pro zálivku do salátu nebo omáčku k těstovinám.

  Složení: sušená rajčata, kešu oříšky, olivový olej, pepř černý.

  Energetická hodnota na 100g: 1546 kJ/369 kcal

  Při výrobě absolutně eliminujeme jakákoliv chemická aditiva, barviva a konzervanty.